Budowa traktu spacerowego w ramach zadania „Zielona strefa nad rozlewiskiem w Sadłogoszczy”

GMINA BARCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00158817
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00158817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-13 17:26
Lokalizacja
Barcin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcf70944-c216-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
5621772523
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158817 z dnia 2022-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa traktu spacerowego w ramach zadania „Zielona strefa nad rozlewiskiem w Sadłogoszczy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Artylerzystów 9

1.5.2.) Miejscowość: Barcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-190

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3834100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@barcin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.barcin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.barcin.pl/zamowienia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa traktu spacerowego w ramach zadania „Zielona strefa nad rozlewiskiem w Sadłogoszczy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcf70944-c216-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014436/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa traktu spacerowego w ramach zadania „Zielona strefa nad rozlewiskiem w Sadłogoszczy”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowanie dla projektu pn. Budowa traktu spacerowego w ramach zadania „Zielona Strefa nad Rozlewiskiem” w Sadłogoszczy w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135889/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SS.271.19.2022.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi na terenie działki nr 34/3 położonej w obrębie ewidencyjnym Sadłogoszcz gm. Barcin.
Zakres inwestycji obejmuje:
- roboty ziemne,
- ustawienie obrzeży i wykonanie chodnika z kostki betonowej
- zamontowanie obiektów małej architektury ( ławki, pojemniki na odpady)
- zakup i montaż lamp solarnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej. W przedmiotowym postępowaniu zaoferowana cena przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał prze-znaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 152 405,47 zł Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej. W związku z powyższym postępowanie unieważnia się.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168704 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228939,90 PLN

2022-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane