Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu
Gmina Grodziczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00158983
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00158983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 07:36
- Lokalizacja
- Grodziczno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ba640a1-c629-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8771420253
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158983 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodziczno
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Grodziczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodziczno 17a
1.5.2.) Miejscowość: Grodziczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-324
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 564729710
1.5.8.) Numer faksu: 564729725
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: benia@grodziczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_grodziczno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ba640a1-c629-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025264/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Oś priorytetowa 4 - „Efektywność Energetyczna” Działanie 4.3 – „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków” Poddziałanie 4.3.1 – „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00138284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.1.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 917378,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Inwestycja obejmuje swym zakresem poprawę efektywności energetycznej budynku Szkoły Pod-stawowej w Zwiniarzu.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację, między innymi: robót budowlanych związanych z poprawą warunków cieplnych budynku, robót sanitarnych oraz robót elektrycznych.
Projekt dotyczy kompleksowej poprawy efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu. Zakres projektu: Roboty budowlane związane z poprawą warunków cieplnych budynku (m.in. dociepleniem ścian fundamentowych i cokołowych z odtworzeniem izolacji pionowej, z dociepleniem ścian zewn. metodą lekko-mokrą, dociepleniem. dachu, wymiana poszycia z eternitu na blachodachówkę. Modernizacją systemu c.o. wraz z wymianą starego kotła grzewczego węglowego na 1 piec na pellet o mocy 50kW, modernizacja c.w.u, wymianą inst. elektrycznej wraz z oświetleniem, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, pracami rozbiórkowymi i remontowymi (niezbędnymi do wykonania w ramach ww. prac termomodernizacyjnych – zgodnie z audytem i dok. technicznym). W ramach wydatków niekwalifikowalnych zostanie zakupiony schodołaz, wykonana zostanie inst. odgromowa i utylizacja eternitu.
Jest to budynek szkolny z przeznaczeniem na prowadzenie zajęć lekcyjnych wraz z niezbędnym zapleczem administracyjnym, sanitarno-socjalnym i technicznym. Budynek przeznaczony do czasowego przebywania ludzi. Budynek posiada sale lekcyjne, gabinet, kuchnię, pomieszczenia gospodarcze, magazyn kotłownie zaprojektowane na potrzeby budynku.
Budynek istniejący wykonany w technologii tradycyjnej jako budynek wolnostojący, piętrowy w części podpiwniczony. Bryła budynku składa się z dwóch części budowanych w rożnych okresach: część stara szkoły i nowa. Obiekt harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz. Układ funkcjonalny obiektu jest przystosowany do funkcji jaką pełni – budynek szkoły. Kategoria obiektu budowlanego: IX – budynek szkolny.
3. Budynek zlokalizowany jest na działce nr 112/1 obręb Zwiniarz, Gmina Grodziczno.
4. Realizacja inwestycji będzie w dwóch etapach robót.
5. Przedmiotowy budynek jest niedocieplony, wymaga wymiany źródła grzewczego oraz instalacji c.w.u., wymaga wymiany oświetlenia na energooszczędne oraz wymaga wymiany poszycia z eterni-tu, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |