Modernizacja boiska sportowego wraz z budową hali przekrywającej kort tenisowy przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią

Powiat Nakielski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00158989
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00158989/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-16 07:40
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edf2246b-ba28-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
5581724333
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00158989 z dnia 2022-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego wraz z budową hali przekrywającej kort tenisowy przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nakielski

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacji, Zamówień Publicznych i Kontroli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. H. Dąbrowskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 386 66 33

1.5.8.) Numer faksu: 52 386 66 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nakielski

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nakielski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_naklo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska sportowego wraz z budową hali przekrywającej kort tenisowy przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edf2246b-ba28-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158989

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012232/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja boiska przy ZS im. St. Staszica w Nakle nad Notecią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123096/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OWO.272.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją boiska sportowego i budową hali przekrywającej istniejący kort tenisowy. W ramach zadania wykonany zostanie również remont parkingu wraz z nową kanalizacją deszczową oraz schody zewnętrze wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych do budynku szkoły. Przy boisku wielofunkcyjnym wykonane zostaną: boisko do plażówki, skocznia w dal, ścianki do tenisa ziemnego, elementy małej architektury jak ławki, stoliki, kosze na śmieci, stojaki dla rowerów. Powstanie także infrastruktura towarzysząca: instalacja gazowa, wodociągowa i elektroenergetyczna, zasilające halę kortu tenisowego. W zakres zadania wchodzi remont całej nawierzchni kortu w hali tenisowej, jak również oświetlenie boiska i wykonanie monitoringu terenu. Szczegółowy opis przedstawia projekt budowlany i techniczny, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Przedmiar robót załączono jedynie pomocniczo. Zakres robót ujętych w przedmiarze jest konieczny do wykonania przy realizacji inwestycji. Przy kalkulacji oferty wykonawca ma prawo uwzględnić koszt wykonania innych robót, które uważa za konieczne do realizacji zadania.
Zamawiający dopuszcza wykonanie konstrukcji hali tenisowej wg projektu typowego producenta takich hal. Warunkiem zastosowania takiego rozwiązania jest:
- zachowanie wszystkich pozostałych parametrów określonych w projekcie budowlanym w tym m.in. gabarytów, rozwiązań architektonicznych, parametrów technicznych itp.;
- uzyskanie akceptacji zamawiającego oraz autora projektu;
- wykonanie przez wykonawcę projektu technicznego zgodnie z wymogami Prawa budowlanego oraz uzyskanie niezbędnych zgód na zastosowanie takiego rozwiązania zgodnie z wymogami przepisów.
Zamówienie będzie współfinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: Modernizacja infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp ze względu na fakt, że nie złożono żadnej oferty.
2022-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane