Budowa i modernizacja ciągu dróg powiatowych i gminnych o Nr 2032W, 2031W oraz 200304W na terenie gminy Olszanka w formule zaprojektuj i wybuduj
GMINA OLSZANKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159168
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 09:11
- Lokalizacja
- Olszanka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-481063fc-baa0-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 4960248273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159168 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja ciągu dróg powiatowych i gminnych o Nr 2032W, 2031W oraz 200304W na terenie gminy Olszanka w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZANKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237629
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 37
1.5.2.) Miejscowość: Olszanka
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-207
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wojt@olszanka.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olszanka.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://olszanka-mazowieckie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja ciągu dróg powiatowych i gminnych o Nr 2032W, 2031W oraz 200304W na terenie gminy Olszanka w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-481063fc-baa0-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036039/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa i modernizacja ciągu dróg powiatowych i gminnych o Nr 2032W, 2031W oraz 200304W na terenie gminy Olszanka w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123644/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022.H.Ch
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i modernizacja ciągu dróg powiatowych i gminnych o Nr 2032W, 2031W oraz 200304W na terenie gminy Olszanka” w formule zaprojektuj i wybuduj. Inwestycja polegać będzie na budowie i przebudowie ciągu dróg - ujednolicenie szerokości jezdni do 6 m, podbudowa i asfalt, utwardzenie pobocza/gruntowe pobocze, przebudowa przepustów i zjazdów, odwodnienie, budowa zatok autobusowych/peronów autobusowych, przebudowa skrzyżowań z drogami powiatowymi i gminnymi.
Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załączniki nr 7.1.-7.2. i 7.3. do SWZ i Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129. ze zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10847053,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13565561,51 PLN
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |