Budowa chodnika w Czerwonej Wodzie, ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej nr 296
Gmina Węgliniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159219
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 09:29
- Lokalizacja
- Węgliniec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02203187-c202-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6151808660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159219 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w Czerwonej Wodzie, ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej nr 296
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgliniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Węgliniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-940
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wegliniec@wegliniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegliniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wegliniec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w Czerwonej Wodzie, ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej nr 2962.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02203187-c202-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021264/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa chodnika w miejscowości Czerwona Woda ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej 296
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130929/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.17.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa chodnika w Czerwonej Wodzie, ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej nr 296”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1. Rozbiórkę istniejącego pobocza utwardzonego o nawierzchni bitumicznej.
2. Wykonanie nasypów i wykopów.
3. Wykonanie chodnika o nawierzchni z kostki betonowej.
4. Wykonanie zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej.
5. Wykonanie wpustów deszczowych i studni chłonnych.
6. Umocnienie skarp płytami ażurowymi.
7. Ustawienie balustrad zabezpieczających ruch pieszych.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określają:
1) Dokumentacja techniczna – stanowiąca osobny plik będący załącznikiem do niniejszej SWZ,
2) Specyfikacje techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – stanowiące osobny plik będący załącznikiem do niniejszej SWZ,
3) Przedmiar robót – stanowiący osobny plik będący załącznikiem do niniejszej SWZ (przedmiar został załączony jedynie w celach informacyjnych),
4) Umowa będąca załącznikiem do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 254 ust. 2 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn. zm.) zawiadamiam, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na realizację zamówienia pn.: „Budowa chodnika w Czerwonej Wodzie, ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej nr 296” zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3) w/w ustawy.UZASADNIENIE
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na „Budowę chodnika w Czerwonej Wodzie, ul. Lubańska przy drodze wojewódzkiej nr 296”, zostało unieważnione, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |