Przebudowa drogi gminnej Łopuszka Wielka Stacja Manasterz w m. Medynia Kańczucka
MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159224
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 09:30
- Lokalizacja
- Kańczuga, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27cc02ae-c0a9-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7941686223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159224 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Łopuszka Wielka Stacja Manasterz w m. Medynia Kańczucka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. M. Konopnickiej 2
1.5.2.) Miejscowość: Kańczuga
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-220
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kanczuga.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kanczuga.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kanczuga.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Łopuszka Wielka Stacja Manasterz w m. Medynia Kańczucka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27cc02ae-c0a9-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009738/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi gminnej Łopuszka Wielka Stacja Manasterz w m. Medynia Kańczucka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132607/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.05.2022.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej Łopuszka Wielka Stacja Manasterz w m. Medynia Kańczucka.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej oraz STWiORB stanowiących załączniki do SWZ.
Charakterystyczne parametry określające wielkość prac.
- długość odcinka do przebudowy - 121,43 m,
- długość chodnika do budowy - 109,14m,
- promienie łuków poziomych normatywne 200m (wg planu sytuacyjnego)
- pochylenie podłużne chodnika od 0,2 do 2,1%
- pochylenie poprzeczne chodnika 2% w stroną jezdni (wg planu sytuacyjnego i profilu podłużnego)
Dla projektowanej drogi przyjęto następujące założenia projektowe:
- przyjęte parametry jak dla drogi o klasie technicznej - D (dojazdowa),
- szerokość chodnika bez krawężników i obrzeży - 2,00m
Okres gwarancji i rękojmi za wady: minimum 60 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: W prowadzonym postępowaniu Zamawiający otrzymał dwie oferty. Wartość oferty z najniższą ceną wynosiła 169 165,91 zł. Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 100 000,00 zł, Zamawiający nie może w chwili obecnej zwiększyć tej kwoty do wartości oferty najkorzystniejszej.Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2021, poz. 1129) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |