Przebudowa drogi gminnej nr 103851L w miejscowości Pohulanka – Gmina Parczew
Gmina Parczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159226
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 09:31
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-604eb56f-b4af-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 5391436967
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159226 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 103851L w miejscowości Pohulanka – Gmina Parczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237434
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Parczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 83 355 12 24
1.5.8.) Numer faksu: +48 83 355 12 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@parczew.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umparczew.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.parczew.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 103851L w miejscowości Pohulanka – Gmina Parczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-604eb56f-b4af-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024731/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 103851L w miejscowości Pohulanka - Gmina Parczew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109536/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.8.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 430894,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamówienia przewidziano m.in.:
1) ścinanie drzew o śr. 16-75 cm – 5szt.,
2) wykonanie koryta pod poszerzenie konstrukcji jezdni, profilowanie i zagęszczenie koryta - 1020,50m2,
3) wykonanie podbudowy na poszerzeniach z kruszywa łamanego – 746,10m2,
4) profilowanie istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego 3528,50m2,
5) uzupełnienie i wyrównanie kruszywem łamanym 0/31,5mm stabilizowanym mechanicznie istniejącej podbudowy wraz z wykonanymi poszerzeniami – 4401,50m2,
6) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego – 4103,00m2,
7) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego – 4103,00m2,
8) umocnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5mm – 1508,25m2,
9) ustawienie znaków pionowych zgodnie z projektem zmiany SOR – 1 kpl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę którą Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie mógł zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 706919,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 707904,11 PLN
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |