Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia i Jabłonów – droga o nawierzchni tłuczniowej.

GMINA RADWANICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00159244
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00159244/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-16 09:37
Lokalizacja
Radwanice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78939376-c483-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6922256490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159244 z dnia 2022-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia i Jabłonów – droga o nawierzchni tłuczniowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Radwanice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.radwanice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia i Jabłonów – droga o nawierzchni tłuczniowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78939376-c483-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159244

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026368/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia - droga o nawierzchni tłuczniowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133269/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: InII.271.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia i Jabłonów – droga o nawierzchni tłuczniowej. Droga zlokalizowana na działce nr. 44 w obrębie Nowa Kuźnia, jednostka ewidencyjna Radwanice oraz dz. nr 144 obręb Jabłonów, jednostka ewidencyjna Chocianów o łącznej długości 1.435 m.
W ramach przedmiotu zamówienia roboty budowlane zostały podzielone na następujące zadania:
a) Zadanie nr 1. Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia - do granicy administracyjnej gm. Radwanice, odcinek o długości 1.060,0 m. i szer. 4,00 m., o nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.
b) Zadanie nr 2. Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Jabłonów – w granicach administracyjnych gm. Chocianów, odcinek o długości 375,0 m. i szer. 4,00 m., o nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2021.1129), gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 350 000,00 zł. Tym samym oferta z najniższą ceną wynoszącą 631 775,49 zł przewyższa kwotę 350 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane