Zakup nowego samochodu Toyota Land Cruiser 250
Instytut Polski w Tbilisi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674557
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-27 13:01
- Lokalizacja
- Tbilisi, GE
- Kraj zamawiającego
- GE
- ID przetargu
- ocds-148610-1fc7396a-c9a4-4341-ba55-2a90bcf9a2f4
- Identyfikator
- 203858637
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy z napędem na 4 koła
Wykonawcy
1 przyznane
Toyota Center TegetaTbilisi, GE · lot 0
54 700 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674557 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego samochodu Toyota Land Cruiser 250
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Polski w Tbilisi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 203858637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oniashvili, 24
1.5.2.) Miejscowość: Tbilisi
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-16
1.5.5.) Kraj: Gruzja
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.bak2@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://instytutpolski.pl/tbilisi/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fc7396a-c9a4-4341-ba55-2a90bcf9a2f41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup nowego samochodu Toyota Land Cruiser 2502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fc7396a-c9a4-4341-ba55-2a90bcf9a2f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez Placówkę Zagraniczną w rozumieniu Ustawy o Służbie Zagranicznej
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.TBIL.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 54700,00 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Jeden nowy samochód terenowy marki Toyota Land Cruiser 250
4.5.3.) Główny kod CPV: 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 EUR
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toyota Center Tegeta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 405006461
7.3.4) Miejscowość: Tbilisi
7.3.7.) Kraj: Gruzja
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54700 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 dni
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |