Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni
GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159343
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159343/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 10:05
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f462508-c554-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5861924814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159343 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191439845
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Olimpijska 5/9
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-538
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gdyniasport.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdyniasport.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gcs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f462508-c554-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159343
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026903/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ścieżki rowerowej w lesie Witomino
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137716/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GCS.DZPI.2715.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni, na podstawie i zgodnie z Dokumentacją projektową opracowaną przez firmę KONFIG Projektowanie i doradztwo techniczne Bartłomiej Figur:
1) Projektem budowlanym: Zagospodarowania Terenu „Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni” (stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ),
2) Projektem budowlanym: Architektoniczno - Budowlanym „Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni” (stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ),
3) Projektem budowlanym: Załączniki „Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni” (stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ),
4) Projektem budowlanym: Projekt Techniczny „Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni” (stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ),
5) Projektem Wykonawczym: „Budowa szlaku rowerowego rekreacyjnego typu singletrack oraz zręcznościowej pętli rowerowej w lasach komunalnych w Gdyni” (stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ),
6) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (stanowiącą załącznik nr 15 do SWZ).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 13 maja 2022 roku do godziny 9:30 wpłynęła jedna oferta na kwotę 599.000,00 zł.
Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 Ustawy udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 290.840,00 zł brutto.
Wobec tego, że cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 Ustawy.
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |