Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla inwestycji pn.: „Budowa boiska na terenie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159498
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 10:40
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d389d761-ab67-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8520006757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159498 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla inwestycji pn.: „Budowa boiska na terenie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rybacka 1
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 48 00 778; 91 48 00 779
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pum_edu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla inwestycji pn.: „Budowa boiska na terenie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d389d761-ab67-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099992/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-240/08/TP2/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla inwestycji pn.: „Budowa boiska na terenie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie” w następującym zakresie rzeczowym: budowa boiska piłkarskiego o wymiarach 56,0 x 30,0 m o nawierzchni z trawy syntetycznej.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zagospodarowania terenu boiskiem piłkarskim i przebudowy ogrodzenia w północno-wschodnim narożniku inwestycji w zakresie określonym w pkt. 1.2 programu funkcjonalno-użytkowego;
2) uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych warunkujących zrealizowanie robót budowlanych i przekazanie obiektu do użytkowania i jego eksploatacji, jeśli zajdzie taka potrzeba;
3) realizację Inwestycji zgodnie z zaakceptowanym przez Zmawiającego projektem w tym wybudowanie, dostawę i montaż urządzeń i wyposażenia;
4) sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie realizowanych robót budowlanych, prowadzonych na podstawie wykonanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót budowlanych zawiera program funkcjonalno-użytkowy pn. „Modernizacja infrastruktury sportowej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w zakresie budowy boiska z nawierzchni sztucznej, ul. Dunikowskiego 6a, 70-123 Szczecin, Działka nr 2/1, obr.1054” sporządzony przez mgr inż. arch. Annę Flicińską w 11.2021 r., zwany dalej w skrócie PFU, opis „OPZ- Przebudowa ogrodzenia” oraz pomocniczo przedmiary robót, wszystkie stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca nie jest zobowiązany do załączenia do oferty wypełnionych przedmiarów.
6. Zamawiający udostępnia Wykonawcom przedmiar, który służy wyłącznie pomocniczo do ustalenia ryczałtowego wynagrodzenia za wykonanie zamówienia,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1012267,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1217700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1012267,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KS Usługi Ogólnobudowlane Koza Szymon
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581765055
7.3.3) Ulica: Sienkiewicza 7
7.3.4) Miejscowość: Gryfino
7.3.5) Kod pocztowy: 74-101
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawca nie jest znany.
Zakres: dostawa i montaż nawierzchni z trawy syntetycznej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1012267,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania kompletnego przedmiotu zamówienia wynosi 200 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Stronyustalają termin pośredni na wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej: 100 dni
kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |