Całodobowe świadczenie usług ochrony obiektów, mienia i osób w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674570
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-27 13:03
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87a99cd0-350f-4f65-b43f-f130f1dbf266
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674570 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Całodobowe świadczenie usług ochrony obiektów, mienia i osób w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 52
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wladyslawowo@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87a99cd0-350f-4f65-b43f-f130f1dbf2661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Całodobowe świadczenie usług ochrony obiektów, mienia i osób w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87a99cd0-350f-4f65-b43f-f130f1dbf266
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019710/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Całodobowe świadczenie usług ochrony obiektów, mienia i osób w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 37/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 499824 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest całodobowe świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony obiektów, mienia i osób w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie ul. Żeromskiego 52 wraz z zapewnieniem grupy interwencyjnej w okresie 12 miesięcy zgodnie z harmonogramem przedstawionym w poniższej tabeli:
2.
II. Miesiąc Ilość dni Ilość osobogodzin na dobę Ilość osób Razem
Styczeń 31 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1116
Luty 28 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1008
Marzec 31 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1116
Kwiecień 30 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1080
Maj 31 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1116
Czerwiec 30 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1080
Lipiec 31 48 2 osoby przez całą dobę 1488
Sierpień 31 48 2 osoby przez całą dobę 1488
Wrzesień 30 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1080
Październik 31 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1116
Listopad 30 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1080
Grudzień 31 36 1 osoba od g. 7.00 do g. 7.00 + 1 osoba od g. 19.00 do g. 7.00 1116
Razem ilość osobogodzin za 12 miesięcy
13884
Ochraniane obiekty:
1) Kompleks basenowo – rekreacyjny „Aquarius”,
2) Budynek hotelowo biurowy „ Albatros”,- „Albatros” skrzydło wschodnie z recepcją wyłączone )plac budowy). Rozwiązanie tymczasowe na czas budowy w 2025 roku - usytuowanie recepcji w sali 221 budynek „Albatros”, skrzydło zachodnie.
3) Pawilony hotelowe A , B, C,
4) Internat sportowy „D” + „E”,
5) Internat sportowy „Rybitwa”,
6) Budynek zaplecza technicznego z pralnią,
7) Trzy domki wraz z zapleczem sanitarnym,
8) Korty tenisowe,
9) Hala do gier zespołowych,
10) Hala tzw. „mała”,
11) Hala do judo i zapasów,
12) Hala do podnoszenia ciężarów wraz z siłownią,
13) Teren stadionu budynek zaplecza stadionowego i boisko treningowe trawiaste wraz z zespołem przyległych boisk – z wyłączeniem czasu budowy,
14) Hala do szermierki,
15) Kotłownia,
16) Hydrofornia z ujęciem wody,
17) Wiata i teren grillowiska,
18) Stacja transformatorowa,
19) Fontanna,
20) Zespół parkingów i dróg wewnętrznych,
21) Plac do rzutów.
1. Dozór i ochrona będzie realizowana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej:
1) Stałej — ilość osób w zależności od okresu:
1.1.a) okresy podstawowe: od 1.01. – 30.06. oraz 1.09.- 31.12., - 1 osoba w każdej godzinie w ciągu doby + 1 osoba na 12-godzinnej zmianie nocnej od godziny 19.00 do godziny 07.00. (jednocześnie kierownik zmiany jest szefem zabezpieczenia obiektu).
1.1.b) okres wzmożonej ochrony: od 1.07. – 31.08, - jednocześnie 2 osoby w każdej godzinie w ciągu doby (jednocześnie kierownik zmiany jest szefem zabezpieczenia obiektu).
2) Doraźnej - polegającej na zwiększeniu w chronionym obiekcie ilości obsady osób spełniających warunki określone w pkt. 3, (na żądanie Zamawiającego w czasie imprez odbywających się w plenerze, w jadalni Ośrodka itp.) w ilości osobogodzin wynikających z potrzeb Zamawiającego. Zamawiający przewiduje opcjonalnie 300 osobogodzin na okres 12 miesięcy – w razie potrzeby.
3) Podana ilość osobogodzin jest maksymalna. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości osobogodzin zarówno w zakresie ochrony stałej jaki i doraźnej. Może też wystąpić sytuacja, w której w jednym miesiącu ilość osobogodzin będzie mniejsza niż zaplanowana, a w innym zwiększona, bez zwiększania łącznej ilości osobogodzin.
4) Minimum jedna osoba na jednej zmianie (i minimum cztery osoby w całej obsadzie) wykonująca usługę w formie określonej pkt. 1 i 2 musi posiadać wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej uprawnionych do wykonywania czynności będących przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 22.08.1997 r. o ochronie osób i mienia t.j. z dnia 1 października 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 1995).
5) Czas świadczenia usługi w formie określonej w pkt. 1 ustala się: we wszystkie dni kalendarzowe, godziny te mogą ulec zmianie na żądanie Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 476360,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 618115,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 476360,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Neptun Security sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524166433
7.3.3) Ulica: Al. Grunwaldzka 309
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-309
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 476360,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |