„Termomodernizacja budynku ZS w ramach projektu Rewitalizacja ZS wraz z dobudową przedszkola i przebudową istniejącego boiska sportowego wraz z modernizacją sali gimnastycznej ZS w Wolbromiu ”
GMINA WOLBROM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159692
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 11:34
- Lokalizacja
- Wolbrom, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c83eb68-af48-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6372003423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159692 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku ZS w ramach projektu Rewitalizacja ZS wraz z dobudową przedszkola i przebudową istniejącego boiska sportowego wraz z modernizacją sali gimnastycznej ZS w Wolbromiu ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBROM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umigwolbrom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolbrom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/5914461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynku ZS w ramach projektu Rewitalizacja ZS wraz z dobudową przedszkola i przebudową istniejącego boiska sportowego wraz z modernizacją sali gimnastycznej ZS w Wolbromiu ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c83eb68-af48-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003873/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Wolbromiu ul. Pod Lasem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102453/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WTI.271.2.4.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3444724,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Termomodernizacja budynku ZS w ramach projektu Rewitalizacja ZS wraz z dobudową przedszkola i przebudową istniejącego boiska sportowego wraz z modernizacją sali gimnastycznej ZS w Wolbromiu”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zapisami art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019r.Prawo zamówień publicznych /t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn. zm./ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W przedmiotowym postępowaniu w dniu 06.05.2022r. o godzinie
15:30 (godziny urzędowania Zamawiającego 7:00 – 15:00) wpłynęło kolejne zapytanie
w niniejszym postępowaniu na które Zamawiający chce udzielić odpowiedzi na co potrzebuje dodatkowego czasu z uwagi na jego zakres i szczegółowość.
Termin składania ofert został wyznaczony na dzień 10.05.2022r. godzina 12:00.
Zamawiający dnia 9 maja 2022r. chciał dokonać niezwłocznie czynności zmiany SWZ oraz
z tym związanej zmiany Ogłoszenia o zamówieniu w zakresie zmiany terminu składania
i otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą. Jednak z uwagi na awarię Portalu e-Zamówienia do dnia i godziny sporządzenia niniejszego uzasadnienia nie jest w stanie tego uczynić mimo wielokrotnych prób na różnych komputerach. Zamawiający nie był się w stanie nawet zalogować się na Portalu e-Zamówienia.
Dnia 9 maja 2022r. Zamawiający dokonał zgłoszenia problemu poprzez formularz reklamacji na Portalu e-Zamówienia, jednak do czasu sporządzenia niniejszego uzasadnienia awaria nie została usunięta, a Portal e-Zamówienia nie działa prawidłowo, wobec czego Zamawiający nie jest w stanie opublikować Ogłoszenia o zmianie ogłoszenia.
Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |