Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1
Gmina Paczków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159730
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159730/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 11:45
- Lokalizacja
- Paczków, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6948ce21-c21a-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7532377915
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159730 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paczków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Paczków
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-370
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774316772
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@paczkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paczkow.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.paczkow.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6948ce21-c21a-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159730
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033627/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132482/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.27.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty ziemne
Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębok. 40 cm – 3528 m2
Nawierzchnie
Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szer. drogi- grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 3528 m2
Podbudowa z kruszywa naturalnego, tłucznia kamiennego- 31,5 mm - 63 mm- warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 3528 m2
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego , klińca 4mm-31 mm- warstwa górna – grubość po zagęszczeniu 10 cm – 3528 m2
Odwodnienie
Regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych ulicznych 1 sztuka
Korytka ściekowe z prefabrykatów betonowych na podsypce cementowo piaskowej szer. 35 cm – 57m
Zjazdy na drogi gruntowe oraz grunty rolne 13 szt.- środki kwalifikowane
Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębok. 40 cm – 91m2
Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szer. drogi- grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 91m2
Podbudowa z kruszywa naturalnego, tłucznia kamiennego- 31,5 mm - 63 mm- warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 91m2
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego , klińca 4mm-31 mm- warstwa górna – grubość po zagęszczeniu 10 cm
Zjazdy na posesje 7 szt. środki kwalifikowane
Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębok. 40 cm – 78m2
Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szer. drogi- grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 78m2
Podbudowa z kruszywa naturalnego, tłucznia kamiennego- 31,5 mm - 63 mm- warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 78m2
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego , klińca 4mm-31 mm- warstwa górna – grubość po zagęszczeniu 10 cm – 78m2
Szczegóły zawarte są w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (jednolity tekst ustawy – Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z poźn. zm), ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 211.417,85 zł. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła 708.267,71 zł, okres gwarancji 60 miesięcy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708267,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 708267,71 PLN
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |