Budowa stacji uzdatniania wody w msc. Cygany z siecią wodociągową w msc. Cygany, Rozajny, Krzykosy, Bądki i Czachówek oraz sieci kan. sanitarnej w msc. Bądki i Czachówek (zaprojektuj i wybuduj.
GMINA GARDEJA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00159929
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00159929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 12:28
- Lokalizacja
- Gardeja, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57cdccf0-bbe6-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5811850255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159929 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stacji uzdatniania wody w msc. Cygany z siecią wodociągową w msc. Cygany, Rozajny, Krzykosy, Bądki i Czachówek oraz sieci kan. sanitarnej w msc. Bądki i Czachówek (zaprojektuj i wybuduj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARDEJA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kwidzyńska 27
1.5.2.) Miejscowość: Gardeja
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-520
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 55 262 4050
1.5.8.) Numer faksu: 55 2624055
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gardeja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gardeja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57cdccf0-bbe6-11ec-aa46-6a814e8de9281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stacji uzdatniania wody w msc. Cygany z siecią wodociągową w msc. Cygany, Rozajny, Krzykosy, Bądki i Czachówek oraz sieci kan. sanitarnej w msc. Bądki i Czachówek (zaprojektuj i wybuduj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57cdccf0-bbe6-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017165/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa stacji uzdatniania wody w m. Cygany z siecią wodociągową w miejscowości Cygany, Rozajny, Krzykosy, Bądki i Czachówek oraz sieci sanitarnej w m. Bądki i Czachówek.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8130081,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wielobranżowej wraz z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami i zaświadczeniami oraz decyzjami zezwalającymi na realizację planowanego zamierzenia inwestycyjnego, a także wykonanie robót budowlanych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
2. Zakres prac obejmuje m.in.:
a) wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy stacji uzdatniania wody w miejscowości Cygany z siecią wodociągową w miejscowości Cygany, Rozajny, Krzykosy, Bądki
i Czachówek oraz sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bądki i Czachówek,
b) uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych warunkujących zrealizowanie prac budowlanych,
c) wykonanie robót budowlanych uwzględnionych w opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej,
d) pełnienie nadzoru autorskiego.
3. Podstawą do wykonania dokumentacji projektowej jest Program Funkcjonalno – Użytkowy (PFU), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno – Użytkowym, o którym mowa powyżej.
5. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
6. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
a) Stosowanie się do poleceń Przedstawiciela Zamawiającego potwierdzonych wpisem do Dziennika Robót Budowlanych, zgodnych z przepisami prawa i postanowieniami Umowy,
7. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |