Wykonanie w systemie „zaprojektuj – wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania „Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Związku Powiatowo-Gminnego Ziemia Lubaczowska"

Związek Powiatowo - Gminny "Ziemia Lubaczowska"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00159968
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00159968/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-16 12:36
Lokalizacja
Lubaczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be8bfc86-c142-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
7931626573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowym

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00159968 z dnia 2022-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w systemie „zaprojektuj – wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania „Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Związku Powiatowo-Gminnego Ziemia Lubaczowska"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Powiatowo - Gminny "Ziemia Lubaczowska"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364209666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasna 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166321684

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ziemialubaczowska@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ziemialubaczowska.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


kultura, turystyka, rozwój gospodarczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie w systemie „zaprojektuj – wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania „Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Związku Powiatowo-Gminnego Ziemia Lubaczowska"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be8bfc86-c142-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00128578/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie w systemie „zaprojektuj – wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania „Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Związku Powiatowo-Gminnego Ziemia Lubaczowska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00131662/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPGZL.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8048780,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Wykonanie w systemie „zaprojektuj – wybuduj” dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Związku Powiatowo-Gminnego „Ziemia Lubaczowska”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
1) opracować dokumentację projektową na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) – załącznik nr 1 do SWZ wraz z uzyskaniem wszelkich decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych dla zrealizowania zadania, w tym zgłoszenie zamiaru wykonania robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę oraz/lub uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę dla robót budowlanych wymagających uzyskania pozwolenia na budowę (ETAP I);
2) wykonać roboty budowlane wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w oparciu o dokumentację projektową wykonaną przez Wykonawcę wraz ze świadczeniami nie będącymi robotami budowlanymi oraz zapewnić nadzór autorski nad opracowaną dokumentacją projektową, oraz wykonać dokumentację powykonawczą (ETAP II).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane