Remont kancelarii tajnej i wykonanie sufitu podwieszanego w Sądzie Rejonowym w Łęczycy oraz remont kancelarii tajnej i wymiana drzwi do sal rozpraw w Sądzie Rejonowym w Rawie Mazowieckiej
Sąd Okręgowy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00160112
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00160112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 13:10
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83cb8f4a-c47b-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7251042790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00160112 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kancelarii tajnej i wykonanie sufitu podwieszanego w Sądzie Rejonowym w Łęczycy oraz remont kancelarii tajnej i wymiana drzwi do sal rozpraw w Sądzie Rejonowym w Rawie Mazowieckiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7251042790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Dąbrowskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-921
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 6778938
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lodz.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodz.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kancelarii tajnej i wykonanie sufitu podwieszanego w Sądzie Rejonowym w Łęczycy oraz remont kancelarii tajnej i wymiana drzwi do sal rozpraw w Sądzie Rejonowym w Rawie Mazowieckiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83cb8f4a-c47b-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00086523/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont kancelarii tajnej i wykonanie sufitu podwieszanego w Sądzie Rejonowym w Łęczycy oraz remont kancelarii tajnej, wymiana drzwi wewnętrznych do sal rozpraw w Sądzie Rejonowym w Rawie Mazowieckiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133760/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.XXVII-262-2/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Do adaptacji Zamawiający przewiduje pomieszczenie o powierzchni ok. 12 m2, znajdujące się w piwnicy budynku sądu. Pomieszczenie jest wydzielone ścianami murowanymi o grubości 25 cm (od strony klatki schodowej oraz zewnętrzna budynku) oraz ściankami działowymi murowanymi o grubości 12 cm (od strony korytarza oraz sąsiedniego pomieszczenia). W pomieszczeniu znajdują się dwa okna z PCV o wymiarach (s x h) 115 x 80 cm, zabezpieczone od zewnątrz kratami stalowymi z płaskowników. Posadzka w pomieszczeniu z płytek typu „gres”.Przewidywany przez Zamawiającego zakres robót związany z adaptacją pomieszczenia obejmuje:
- obłożenie ścianek działowych pomieszczenia (gr. 12 cm) stalowymi panelami kancelaryjnymi;
- wykonanie w pomieszczeniu przegrodzenia z paneli kancelaryjnych wraz z drzwiami;
- wymianę dwóch okien o wymiarach (s x h) 115 x 80 cm, spełniających wymagania klasy RC4 określone w Polskiej Normie PN-EN 1627; okna powinny posiadać szyby nieprzezierne (matowe);
- wymianę istniejących krat okiennych;
- drobne roboty budowlane (naprawy ościeży, malowanie pomieszczenia);
- instalacja SKD w zakresie: - kontroler z zasilaczem i akumulatorem – szt-1, - czytnik kart z szyfrowaniem szt-1, - zwora elektromagnetyczna szt-1, - przycisk wejścia awaryjnego szt-1, - uruchomienie systemu i zainstalowanie oprogramowania, - próby kontrolne systemu.
Adaptację należy wykonać zgodnie z zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 23 stycznia 2014 r. w sprawie doboru i zakresu stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczania informacji niejawnych (Dz.U.MS.2014.32).
SR Łęczyca - wykonanie sufitu podwieszonego na III piętrze
Przewidywany przez Zamawiającego zakres robót obejmuje:
- wykonanie sufitu podwieszanego z płyt z wełny mineralnej na ruszcie w korytarzu komunikacyjnym III piętra budynku sądu, na powierzchni ok. 30 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 59033,64 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Istniejące pomieszczenie kancelarii tajnej posiada powierzchnię ok. 12 m2 i znajduje się na I piętrze budynku sądu, w jego narożu. Pomieszczenie jest wydzielone ścianami murowanymi o grubości 25 cm (od strony korytarza oraz obydwie ściany zewnętrzne budynku) oraz ścianki działowe murowane (od strony sąsiedniego pomieszczenia). W pomieszczeniu znajdują się dwa okna z PCV o wymiarach (s x h) 90 x 165 cm, zabezpieczone od zewnątrz kratami stalowymi z prętów kwadratowych. Posadzka w pomieszczeniu z wykładziny.Przewidywany przez Zamawiającego zakres robot związany z adaptacją pomieszczenia obejmuje:
- demontaż szafy wbudowanej wraz z uzupełnieniem tynku na ścianie i wykładziny podłogowej;
- obłożenie ścianki działowej pomieszczenia (gr. 12 cm) stalowymi panelami kancelaryjnymi;
- wykonanie w pomieszczeniu przegrodzenia z paneli kancelaryjnych wraz z drzwiami;
- wymiana drzwi wejściowych do pomieszczenia kancelarii tajnej o wymiarach (s x h) 80 x 200 cm; drzwi muszą odpowiadać wymaganiom klasy RC4 określonej w Polskiej Normie PN-EN 1627 przez wyposażenie ich w dwa zamki kluczowe: jeden w klasie 7 i jeden w klasie 5 lub 7 według Polskiej Normy PN-EN 12209;
- wymianę dwóch okien o wymiarach (s x h) 90 x 165 cm, spełniających wymagania klasy RC4 określone w Polskiej Normie PN-EN 1627; okna powinny posiadać szyby nieprzezierne (matowe);
- wymianę istniejących krat okiennych;
- drobne roboty budowlane (naprawy ościeży, malowanie pomieszczenia);
- instalacja SKD w zakresie: - kontroler z zasilaczem i akumulatorem – szt-1, - czytnik kart z szyfrowaniem szt-1, - zwora elektromagnetyczna szt-1, - przycisk wejścia awaryjnego szt-1, - uruchomienie systemu i zainstalowanie oprogramowania, - próby kontrolne systemu.
Adaptację należy wykonać zgodnie z zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 23 stycznia 2014 r. w sprawie doboru i zakresu stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczania informacji niejawnych (Dz.U.MS.2014.32).
SR Rawa Mazowiecka - wymiana 5 szt. drzwi wewnętrznych
Przewidywany przez Zamawiającego zakres robót obejmuje:
- wymianę 5 szt. drzwi wewnętrznych na parterze budynku (3 szt. do pomieszczeń biurowych o wymiarach 80 x 200 cm, 2 szt. do sal rozpraw o wymiarach 140 x 210 cm); wykończenie drzwi powinno być jak najbardziej zbliżone do drzwi istniejących.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 70077,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wyznaczono na dzień 16 maja 2022 r., godz. 09:00. W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wyznaczono na dzień 16 maja 2022 r., godz. 09:00. W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |