Bud drogi wew wraz z bud ośw ul, rozb i bud sieci kan desz oraz rozb i bud sieci elek na dz 1292/1, 1290/1, ……….. obręb 0011 Rzezawa w msc Rzez, gmina Rzez

Gmina Rzezawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00160155
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00160155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-16 13:19
Lokalizacja
Rzezawa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7cb12a2-b4b2-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
8681021294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00160155 z dnia 2022-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bud drogi wew wraz z bud ośw ul, rozb i bud sieci kan desz oraz rozb i bud sieci elek na dz 1292/1, 1290/1, ……….. obręb 0011 Rzezawa w msc Rzez, gmina Rzez

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzezawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 21

1.5.2.) Miejscowość: Rzezawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-765

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 146484800

1.5.8.) Numer faksu: +48 146488550

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rzezawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzezawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bud drogi wew wraz z bud ośw ul, rozb i bud sieci kan desz oraz rozb i bud sieci elek na dz 1292/1, 1290/1, ……….. obręb 0011 Rzezawa w msc Rzez, gmina Rzez

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7cb12a2-b4b2-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006873/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 BUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ WRAZ Z BUDOWĄ OŚWIETLENIA ULICZNEGO I SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ NA DZIAŁKACH 1292/1,1290/1,1286/1,1278/1,1272/1,1271/1,1264/1,1262/1,1261/1,1261/2,1260/1,1260/2,125 ..

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109720/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RID.ZP.271.1.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa drogi wewnętrznej wraz z budową oświetlenia ulicznego, rozbiórką i budową sieci kanalizacji deszczowej oraz rozbiórką i budową sieci elektroenergetycznej na działkach 1292/1, 1290/1, 1286/1, 1278/1, 1272/1, 1271/1, 1264/1, 1262/1, 1261/1, 1261/2, 1260/1, 1260/2, 1259/1, 1259/4, 1258/3, 1258/8, 1258/6, 1257/2, 1257/3, 1256, 1254 obręb 0011 Rzezawa w miejscowości Rzezawa, gmina Rzezawa

2. Całość zamierzenia budowlanego zakłada wykonanie następujących robót związanych z budową drogi wewnętrznej o długości 225,33 m:

" Rozbiórka istniejącego utwardzenia o nawierzchni bitumicznej - 325 m2;
" Rozbiórka ogrodzenia - 84,5 m
" Rozbiórka istniejącego krawężnika betonowego - 112 m;
" Wycinka 5 drzew, nasadzenia zastępcze 5 drzew.
" Wykonanie zabezpieczeń sieci zgodnie z warunkami zarządców;
" Budowa drogi wewnętrznej o nawierzchni bitumicznej wraz z podbudowami. Szerokość jezdni 3,50m.
" Wykonanie chodnika lewostronnego - nawierzchnia utwardzona z kostki brukowej;
" Wykonanie pobocza gruntowego ulepszonego z kruszywa, jednostronnego;
" Przebudowa zjazdu publicznego z drogi wewnętrznej na drogą powiatową;
" Rozbiórka i budowa sieci kanalizacji deszczowej;
" Rozbiórka i budowa sieci elektroenergetycznej do 1kV
" Budowa oświetlenia ulicznego - lampy solarne;
" Budowa ogrodzenia i bramy wjazdowej

Konstrukcje nawierzchni przyjęto następująco:
Konstrukcja nawierzchni jezdni drogi - ( Typ "N1')
" warstwa ścieralna - AC S11 PMB 45 - 4cm
" warstwa wiążąca - AC 16 W 35/50 - 5cm
" podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stab. mech. 0/31,5mm - 15cm,
" podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego stab. mech. 31,5-63mm - 20cm

Konstrukcja nawierzchni poboczy - ( Typ "N2')
" kruszywo łamanego 0/31,5mm gr. 20cm

Konstrukcja nawierzchni chodników - ( Typ "N3")
" Kostka brukowa betonowa - gr.8cm
" Podsypka cementowo-piaskowa - gr. 3cm
" Podbudowa z kruszywa łamanego stab. mech. 0/31,5mm - gr. 20cm,
" Podbudowa z kruszywa łamanego stab. mech. 31,5/63mm - gr. 20cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając zgodnie art. 255 pkt.1) ustawy dnia z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j Dz.U. z 2021, poz. 1129 ze zm.)zwanej dalej ustawą PZP, Zamawiający unieważnia w/w postępowanie.

Uzasadnienie faktyczne i prawne:

Zgodnie z art. 255 pkt.1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo żadnej oferty.

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie do składania ofert, tj. do dnia 20.04.2022 r. do godz. 1100 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane