Remont pomieszczeń sanitarnych w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego
Gmina Goleniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00160368
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00160368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 13:59
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abb3c967-b717-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 8560008981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00160368 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń sanitarnych w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goleniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Lotników 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 914698200
1.5.8.) Numer faksu: 914698298
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@goleniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń sanitarnych w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abb3c967-b717-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023830/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 4 w Goleniowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115512/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WGG.271.1.15.2022.ŁJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1288289,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.:„Remont pomieszczeń sanitarnych w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego”. Zadanie obejmuje wykonanie prac budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pomieszczeń sanitarnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 4, im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie przy ulicy Szczecińskiej 36. Pomieszczenia sanitarne objęte opracowaniem znajdują się na wszystkich piętrach szkoły w tym w piwnicy, na I oraz II piętrze oraz na parterze i w kompleksach szatniowych z prysznicami przy sali gimnastycznej.
2.Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje:
2.1.Zamawiający przewiduje, że na etapie realizacji zamówienia, będzie korzystał z prawa opcji. Zgodnie z regulacjami ustawowymi prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie obowiązkiem do realizacji pełnego zakresu przedmiotu zamówienia tj. z prawem opcji.
2.2.Minimalny poziom zamówienia, który Zamawiający planuje zrealizować w terminie obowiązywania umowy czyli ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje wykonanie remontu sanitariatów w części szkoły na poziomach -1,0,+1,+2 w następującym zakresie:
1) Branża ogólnobudowlana:
a) rozebranie ścianek działowych i obudowy z płyt g-k,
b) demontaż wewnętrznej stolarki drzwiowej,
c) zerwanie posadzek z płytek,
d) zerwanie okładzin ściennych z płytek, skucie tynków ze ścian,
e) demontaż urządzeń sanitarnych,
f) demontaż wszystkich instalacji w obrysie łazienek,
g) budowa ścianek działowych murowanych i przegród z HPL,
h) wykonanie izolacji wodochronnych,
i) obudowanie kominów, pionów i poziomów instalacji w pomieszczeniach łazienek,
j) montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej,
k) wylanie posadzki pod płytki w łazienkach i ułożenie płytek,
l) ułożenie płytek na ścianach,
m) montaż nowych instalacji i urządzeń branżowych (instalacje sanitarne, elektryczne),
n) montaż wyposażenia sanitarnego.
2) Branża sanitarna:
a) roboty demontażowe,
b) modernizacja instalacje wody użytkowej zimnej i ciepłej,
c) modernizacja instalacji kanalizacji sanitarnej i skroplin,
d) modernizacja instalacji centralnego ogrzewania,
e) modernizacja instalacji wody przeciw pożarowej.
3) Branża elektryczna:
a) modernizacja instalacji oświetleniowej,
b) modernizacja instalacji siłowej - zasilanie urządzeń.
2.3.Zamówienie z użyciem PRAWA OPCJI to zamówienie, które obejmuje remont dwóch kompleksów szatniowych z prysznicami przy sali gimnastycznej znajdujących się na parterze. W zakresie zamówienia z prawem opcji jest wykonanie następujących prac:
1) Branża ogólnobudowlana :
a) rozebranie ścianek działowych i obudowy z płyt g-k,
b) demontaż wewnętrznej stolarki drzwiowej,
c) zerwanie posadzek z płytek,
d) zerwanie okładzin ściennych z płytek, skucie tynków ze ścian,
e) demontaż urządzeń sanitarnych,
f) demontaż wszystkich instalacji w obrysie łazienek,
g) budowa ścianek działowych murowanych i przegród z HPL,
h) wykonanie izolacji wodochronnych,
i) obudowanie kominów, pionów i poziomów instalacji w pomieszczeniach łazienek,
j) montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej,
k) wylanie posadzki pod płytki w łazienkach i ułożenie płytek,
l) ułożenie płytek na ścianach,
ł) montaż nowych instalacji i urządzeń branżowych(instalacje sanitarne, elektryczne),
m) montaż wyposażenia sanitarnego.
2) Branża sanitarna:
a) Roboty demontażowe
b) Modernizacja instalacje wody użytkowej zimnej i ciepłej
c) Modernizacja instalacji kanalizacji sanitarnej i skroplin
d) Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania
3) dalszy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), zgodnie z którym: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Na przedmiotowe postępowanie w wyznaczonym terminie wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2014740,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2014740,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Cena oferty za zamówienie podstawowe: 2 014 740 złotych łącznie z podatkiem VAT , cena oferty dla zamówienia objętego prawem opcji: 639 600, 00 złotych łącznie z podatkiem VAT.| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |