Realizacja zajęć szkoleniowych z zakresu doskonalenia techniki jazdy kierowców w ramach usług szkoleniowych świadczonych przez Zamawiającego
TOR MODLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00160837
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-16 14:58
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242711397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół nauki jazdyUsługi szkolenioweUsługi szkół jazdy
Wykonawcy
11 przyznanych
KRZYSZTOF PEŁAWarszawa, PL
204 000 PLNKRZYSZTOF BARANOWSKIWojcieszyn, PL
204 000 PLN"P.PIOTROWSKI EXIM" SPÓŁKA JAWNAPiastów, PL
204 000 PLNMichał KojdaWarszawa, PL
204 000 PLNŁUKASZ KOWALCZYKChotomów, PL
204 000 PLNKWA KWA - Marek KaczmarekWarszawa, PL
204 000 PLNADRIAN KOWALSKIStanisławów Pierwszy, PL
204 000 PLNJAGNA STANKIEWICZWarszawa, PL
204 000 PLNAVILA Sp. z o.o.Warszawa, PL
204 000 PLNWOJCIECH SKREBUTENASWarszawa, PL
204 000 PLNANDRZEJ GRIGORJEWWarszawa, PL
204 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.