Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wł. Broniewskiego przy ul. Korola 38A w Tarnowskich Górach
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00160889
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00160889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 15:10
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab6f4932-c6da-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6451159243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00160889 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wł. Broniewskiego przy ul. Korola 38A w Tarnowskich Górach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000730537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Korola 38A
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-605
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zopo.tarnowskiegory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tgorysp11.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab6f4932-c6da-11ec-aa46-6a814e8de9281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wł. Broniewskiego przy ul. Korola 38A w Tarnowskich Górach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab6f4932-c6da-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00138568/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 11 im. Wł. Broniewskiego przy ul. Korola 38A w Tarnowskich Górach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140702/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOPO.2610.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 271593,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 11, w zakres którego wchodzą następujące roboty:
• kucie bruzd pod przewody , kable i rury,
• roboty demontażowe istniejącej instalacji,
• wykonanie przepustów przez ściany,
• układanie rur i kanałów instalacyjnych oraz przewodów,
• montaż i obróbka przewodów,
• montaż tablic bezpiecznikowych,
• demontaż i ponowny montaż istniejących opraw oświetlenia podstawowego,
• montaż opraw oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
• montaż osprzętu (puszki, gniazda, wyłączniki),
• montaż przewodów i gniazd końcowych sieci LAN,
• montaż instalacji alarmu,
• dobudowa kamery w szatni do istniejącego monitoringu,
• wykonanie uziemienia rozdzielni głównej,
• wykonanie pomiarów skuteczności ochrony przeciwporażeniowej,
• wydanie zaświadczenia o sprawności instalacji elektrycznej i wykonaniu jej zgodnie z
przepisami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie zostało na mocy art. 255 pkt 3, ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) unieważnione, albowiem jedyna ważna oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |