Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.
Gmina Tykocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674672
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-27 13:25
- Lokalizacja
- Tykocin, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-088f5070-916c-455f-8d53-f146df89685d
- Identyfikator
- 9661773554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674672 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tykocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659177
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 8
1.5.2.) Miejscowość: Tykocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-080
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umtykocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umtykocin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-088f5070-916c-455f-8d53-f146df89685d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-088f5070-916c-455f-8d53-f146df89685d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048432/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648240
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednim postępowaniu prowadzonym na podstawie art. 275 pkt. 1 pzp zamówienie klasyczne tryb podstawowy, nie zostały złożone żadne oferty. W następstwie zaistniałej sytuacji Zamawiający wszczął postępowanie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 pzp., jednakże i w tym zamówieniu publicznym nie doszło do negocjacji i zawarcia umowy, zamówienie zakończyło się jego unieważnieniem. Pomimo skierowanego zaproszenia wykonawca nie chciał wejść na rynek - w takim wypadku Zamawiający ponownie po raz drugi wszczyna postępowanie z wolnej ręki, aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu - zawarcia umowy.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b8bd7129-8f40-453c-89a2-f35b04f0bac4
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RNZ.271.2.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 157426,04 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121951,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie całodobowej, kompleksowej opieki, w tym opieki weterynaryjnej, bezdomnym zwierzętom w schronisku dla zwierząt, (Zamawiający nie posiada własnego schroniska) dodatkowo zamówienie obejmuje odławianie bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Tykocin oraz zapewnienie całodobowej opieki lekarza weterynarii bezdomnym zwierzętom. Obecnie w schronisku przebywa 12 psów. Wykonawca zobowiązuje się do odebrać zwierzęta ze schroniska Green House Mateusz Oblacewicz, które mieści się pod adresem: Krzeczkowo 63 19-100 Mońki. Szczegółowo opisany w załączniku nr 1 (opis przedmiotu zamówienia) i zał. 4 (projektowane zapisy umowne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 98380000-0 - Usługi psiarni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pensjonat dla zwierząt "Cyganowo" Czesław Anzel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441831869
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 44
7.3.4) Miejscowość: Sejny
7.3.5) Kod pocztowy: 16-500
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca wyłoniony w trybie zamówienia z wolnej ręki w procedurze drugiej.| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |