Przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00161014
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00161014/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-16 16:03
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-683c4acd-c79c-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00161014 z dnia 2022-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Botanicznej 22 w Nowej Soli dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-683c4acd-c79c-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161014
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009036/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowej Soli dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 4.1 Innowacje społeczne, w ramach projektu „Dostępna Szkoła” na podstawie umowy o powierzenie grantu 220/2021/BZP/DS - przedsięwzięcie „DOSTĘPNA SZKOŁA – NOWA SÓL”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141194/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.0014.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przystosowanie budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli przy ul. Botanicznej 22 dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami w ramach przedsięwzięcia „Dostępna Szkoła-Nowa Sól”. Przedmiot zamówienia obejmuje przystosowanie budynku szkoły dla potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami poprzez:
- powiększenie otworów drzwiowych, montaż nowych nadproży, ościeżnic
i drzwi (5 szt.) wraz z przesunięciem otworu drzwiowego;
- remont jednego pomieszczenia obejmujący podział pomieszczenia na dwa gabinety, budowę ściany działowej (dł. 7,0 mb), wykonanie instalacji wentylacyjnej i elektrycznej oraz montaż opraw oświetleniowych (9 szt.), gniazd wtykowych (6 szt.) i włączników oświetlenia (2 szt.), wykonanie wylewki samopoziomującej wraz z ułożeniem wykładziny podłogowej PVC homogenicznej (13,0 m2) i wykładziny dywanowej (41 m2), wykonanie gładzi oraz malowanie ścian (125,0 m2) i sufitów (49m2);
- dostosowanie jednego pomieszczenia na specjalistyczny gabinet profilaktyki zdrowotnej obejmujący przeróbkę instalacji elektrycznej, wykonanie sufitu podwieszanego (13,5 m2), wykonanie fartucha z płytek ceramicznych (3,0 m2), doprowadzenie instalacji wod-kan, montaż wyposażenia sanitarnego, wykonanie gładzi gipsowej i malowanie ścian (43 m2),
- demontaż istniejących okładzin podłogowych w 7 pomieszczeniach, wykonanie wylewki samopoziomującej i ułożenie wykładziny podłogowej PVC homogenicznej (ok 360,0 m2),
- szpachlowanie i malowanie ścian (136 m2) i sufitów (64 m2) w 2 pomieszczeniach,
- remont dwóch pomieszczeń sanitarnych obejmujący roboty rozbiórkowe, korektę instalacji wod-kan i elektrycznej, montaż ceramiki sanitarnej, armatury i wyposażenia łazienkowego, ułożenie płytek ceramicznych (35m2) i płytek gresowych (13,5 m2), wygładzenie oraz malowanie sufitów (7,0 m m2),
- dostawę i montaż bezprzewodowego systemu przywoływania (wezwania pomocy) w 2 toaletach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 16 maja 2022 r. o godzinie 10.00 upłynął termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo nie złożono żadnej oferty.
| 2022-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |