Posterunek Policji Kliniska Wielkie – budowa nowej siedziby
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674698
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-27 13:30
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3bf4d7e-c3b9-45ca-af4b-7b9d14dae445
- Identyfikator
- 8510309692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674698 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Posterunek Policji Kliniska Wielkie – budowa nowej siedziby
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810903040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Małopolska 47
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-515
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 47 78 11 404
1.5.8.) Numer faksu: 47 78 11 477
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@sc.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zachodniopomorska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10261781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Posterunek Policji Kliniska Wielkie – budowa nowej siedziby2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3bf4d7e-c3b9-45ca-af4b-7b9d14dae445
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103710/59/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 PP Kliniska Wielkie - budowa nowej siedziby
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622193
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ-2380-127/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4063560,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) budowa nowej siedziby Posterunku Policji w Kliniskach Wielkich, tj. budynku biurowego z pełną infrastrukturą, z zewnętrznymi instalacjami i przyłączami kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, gazowej, elektrycznej, kanalizacji teletechnicznej, telekomunikacyjnej, instalacji fotowoltaicznej. Na dachu projektowanego budynku, przewidziano montaż masztu antenowego wykonanego z kratownicy aluminiowej o wysokości 40,0 m, mierząc od poziomu gruntu.
Zakładane parametry projektowanego budynku:
- Szerokość – 14,22 m,
- Długość – 17,32 m,
- Wysokość – 10,37 m ,
- Powierzchnia zabudowy: 236,86 m2,
- Powierzchnia użytkowa – 228,84 m2,
- Kubatura – 1533,99 m3,
2) wykonanie robót budowlanych obejmujących zagospodarowanie terenu, w tym m.in.:
- miejsca parkingowe o wymiarach 2,5 x 5,0m szt. 5 oraz 3,6 x 5,0m szt. 1 (miejsce dla osób niepełnosprawnych), miejsce postojowe w garażu - szt. 2,
- jezdnię manewrową od zjazdu z ulicy Południowej do miejsc parkingowych,
- dojście do budynku od ulicy Południowej,
- miejsce dla rowerów /pod stojak/,
- miejsce pod śmietnik o wymiarach 2,5 x 5,0 m,
- maszty flagowe i semafor,
- dwa zjazdy z ul. Południowej,
Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane wykonane były z nowych materiałów o parametrach określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych dla wszystkich branż.
Szczegółowy opis i zakres robót zawarty jest w zbiorze dokumentacji stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
2. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45216111-5 - Roboty budowlane w zakresie posterunków policji
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45000000-7 - Roboty budowlane
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych
45314120-8 - Instalowanie abonenckich central telefonicznych
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45314310-7 - Układanie kabli
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
32235000-9 - Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym
32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45262640-9 - Roboty w zakresie poprawy stanu środowiska naturalnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3708300,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6380960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3708300,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KDI Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367038277
7.3.3) Ulica: ul. Krzywoustego 1/2
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-244
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3708300,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |