Przeprowadzenie zajęć matematyczno-logicznych dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach projektu edukacyjnego pn. „GDYŃSKIE SUPER PRZEDSZKOLAKI – (...)"
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00161233
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-17 08:04
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
3 przyznane
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata Katarzyna Anna Rokicka - Veritum-Centrum SzkolenioweBiałystok, PL
15 800 PLNOśrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata Katarzyna Anna Rokicka - Veritum-Centrum SzkolenioweBiałystok, PL
15 800 PLNOśrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata Katarzyna Anna Rokicka - Veritum-Centrum SzkolenioweBiałystok, PL
15 168 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.