„Budowa toalety wraz z niezbędną instalacją, miniaturami oraz elementami małej architektury” w ramach zadania pn.: „Rekultywacja terenów publicznych - utworzenie Parku Miejskiego Glinianki - etap III”

MIASTO SULEJÓWEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00161310
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00161310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-17 08:35
Lokalizacja
Sulejówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7da391d5-bbbc-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
8222146607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychObiekty rekreacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00161310 z dnia 2022-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa toalety wraz z niezbędną instalacją, miniaturami oraz elementami małej architektury” w ramach zadania pn.: „Rekultywacja terenów publicznych - utworzenie Parku Miejskiego Glinianki - etap III”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SULEJÓWEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 55

1.5.2.) Miejscowość: Sulejówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-070

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsulejowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sulejowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.sulejowek.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa toalety wraz z niezbędną instalacją, miniaturami oraz elementami małej architektury” w ramach zadania pn.: „Rekultywacja terenów publicznych - utworzenie Parku Miejskiego Glinianki - etap III”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7da391d5-bbbc-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018703/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 "Budowa wodnego placu zabaw" w ramach zadania pn.: "Rekultywacja terenów publicznych - utworzenie Parku Miejksiego Glinianki - etap III"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122803/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W.PRP.271.27.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. realizację niżej wymienionych elementów:
1) budowę toalety publicznej wraz ze wszystkimi instalacjami, przyłączami i zbiornikiem bezodpływowym;
2) realizację projektu warsztatowego, wykonaniu oraz montażu 3 szt. miniatur zgodnie z załączoną dokumentacją;
3) budowę małej architektury (m.in. hamaki, leżaki, siedziska parkowe, stojaki na rowery, trejaże, donica z siedziskami z nasadzeniami, murek gabionowy). Wykonawca nie jest zobowiązany to zakupu i montażu małej architektury ujętej na terenie projektowanego wodnego placu zabaw oraz konstrukcji placu wodnego z wyposażeniem;
4) budowę schodów z siedziskami – zejście do pomostu;
5) zakup i posadzenie drzewa - 2 szt. np. świerk srebrny Majestic (wysokość min. 8 m). Lokalizacja sadzenia drzew do ustalenia z Zamawiającym na etapie trwania budowy;
6) budowę ścieżki parkowej zlokalizowanej przy toalecie publicznej;
7) budowę drogi technicznej do toalety publicznej.
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana będzie na terenie Parku Miejskiego Glinianki w Sulejówku.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie:
1) opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ;
2) dokumentacji budowlanej pn. „Projekt budowy asfaltowych ścieżek parkowych, elementów małej infrastruktury parkowej oraz oświetlenia terenu”, sporządzony przez Pracownie Projektową Joanna Okraska, ul. Łukowa 16 lok. 4, 93-410 Łódź, stanowiące załącznik nr 9 do SWZ;
3) dokumentacji wykonawczej pn.: „Budowa wodnego placu zabaw, toalety publicznej, budynku technologicznego do obsługi placu oraz ścieżek parkowych i elementów małej architektury parkowej” oraz „Projekt elementów małej architektury: huśtawki, hamak, ław gabionowych, stojaków rowerowych, schodów do pomostu i miniatur”, sporządzony przez Pracownie Projektową Joanna Okraska, ul. Łukowa 16 lok. 4, 93-410 Łódź, stanowiące załącznik nr 10 do SWZ;
4) dokumentacji technicznej - branża elektryczna pn.: „Budowa oświetlenia oraz zasilenia iluminacji trejaży itp. w strefie wejściowej parku od ul. Reymonta”, sporządzony przez Instalacje Elektryczne i Teletechniczne projektowanie, wykonywanie, nadzory, sporządzonej przez Agnieszka Pietrzykowska, ul. Zduńska 2.8, 98-220 Zduńska Wola, stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ;
5) dokumentacji architektoniczno-budowlanej pn.: „Projekt budowy dodatkowej ścieżki parkowej”, sporządzonej przez Pracownie Projektową Joanna Okraska, ul. Łukowa 16 lok. 4, 93-410 Łódź, stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ;
6) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót pn.: „Budowa wodnego placu zabaw, toalety publicznej, budynku technologicznego do obsługi placu oraz ścieżek parkowych i elementów małej architektury parkowej”, sporządzonej przez Pracownie Projektową Joanna Okraska, ul. Łukowa 16 lok. 4, 93-410 Łódź, stanowiące załącznik nr 13 do SWZ;
7) zbiornik - załącznik nr 14 do SWZ;
8) ławka zdjęcie poglądowe - załącznik nr 15 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W budżecie Miasta zarezerwowano kwotę 2.000.000,00 zł brutto, natomiast cena oferty najkorzystniejszej wynosi 2.447.331,00 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2447331,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2447331,00 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nie dotyczy.
2022-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane