Remont istniejących pomieszczeń PdOZ (parter) w budynku administracyjnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu ul. Wojska Polskiego 18

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00161434
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00161434/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-17 09:05
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f61a209-b18e-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7540003537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzebudowa budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00161434 z dnia 2022-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont istniejących pomieszczeń PdOZ (parter) w budynku administracyjnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu ul. Wojska Polskiego 18

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531125704

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Korfantego 2

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-077

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@op.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opolska.policja.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_opole

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont istniejących pomieszczeń PdOZ (parter) w budynku administracyjnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu ul. Wojska Polskiego 18

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f61a209-b18e-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161434

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00087304/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont istniejących pomieszczeń PdOZ (parter) w budynku administracyjnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie – Koźlu ul. Wojska Polskiego 18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121061/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WS-ZF.2380.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie istniejących pomieszczeń dla osób zatrzymanych (PdOZ) znajdujących się w budynku administracyjnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Wojska Polskiego 18. Roboty będą realizowane w czynnym obiekcie użyteczności publicznej. Wykonawca w porozumieniu z użytkownikiem zorganizuje etapami wykonywanie robót w sposób minimalizujący utrudnienia w funkcjonowaniu obiektu.
Zakres robót obejmuje przebudowę i modernizację części istniejących i użytkowanych pomieszczeń PdOZ (sanitariatów wraz z zapleczem technicznym) z dostosowaniem do obowiązujących standardów technicznych i użytkowych. Pomieszczenia PdOZ zlokalizowane są w części parterowej budynku administracyjnego KPP Kędzierzyn – Koźle. W związku z powyższym roboty należy zorganizować i wykonywać w sposób szczególny tak aby nie utrudniać funkcjonowania jednostki. W związku z czym należy zabezpieczyć wyjścia i wejścia do pomieszczeń remontowanych budynku poprzez wykonanie zabezpieczeń i osłon.
Dodatkowo w zakres prac wchodzi dostawa i montaż drzwi antywłamaniowych typ RC4 do pomieszczenia składnicy akt w budynku KPP (pom. nr 13 piwnica).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262700-8 - Przebudowa budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane