Remont, wymiana pokrycia dachowego wraz z częściową wymianą elementów konstrukcji dachu na budynku ZSGiH w ramach zadania: Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej Powiatu Sandomierskiego.
Powiat Sandomierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674740
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-27 13:40
- Lokalizacja
- Sandomierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-069e446e-383d-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8641823946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674740 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont, wymiana pokrycia dachowego wraz z częściową wymianą elementów konstrukcji dachu na budynku ZSGiH w ramach zadania: Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej Powiatu Sandomierskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sandomierski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 34
1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 644 10 10, 15 644 11 11
1.5.8.) Numer faksu: 15 832 28 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.sandomierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiat.sandomierz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-069e446e-383d-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont, wymiana pokrycia dachowego wraz z częściową wymianą elementów konstrukcji dachu na budynku ZSGiH w ramach zadania: Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej Powiatu Sandomierskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-069e446e-383d-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002749/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 1 zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. w związku ze złym stanem technicznym elementów drewnianych konstrukcji dachu budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-08f3a11f-1189-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont, wymiana pokrycia dachowego wraz z częściową wymianą elementów konstrukcji dachu na budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenie do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112410-5 - Konstrukcje dachowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROF.-BUD INVEST Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672256483
7.3.3) Ulica: ul. Strażacka 24
7.3.4) Miejscowość: Trześń
7.3.5) Kod pocztowy: 39-432
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |