Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji odgromowej przy ul. Raszyńskiej 8/10 w Warszawie
OŚRODEK EDUKACJI INFORMATYCZNEJ I ZASTOSOWAŃ KOMPUTERÓW W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00161645
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00161645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 09:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-012d9db5-c16f-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 1132453940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00161645 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji odgromowej
przy ul. Raszyńskiej 8/10 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK EDUKACJI INFORMATYCZNEJ I ZASTOSOWAŃ KOMPUTERÓW W WARSZAWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: OEIiZK w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142735680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Raszyńska 8/10
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-026
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@oeiizk.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oeiizk.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.oeiizk.waw.pl/page.php?sr=srodek&wop=121.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji odgromowejprzy ul. Raszyńskiej 8/10 w Warszawie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-012d9db5-c16f-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00317288/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji odgromowej przy ul. Raszyńskiej 8/10 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130289/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OEIiZK/ZP-1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji odgromowej w budynku przy ul. Raszyńskiej 8/10 w Warszawie.
Przedmiot zamówienia obejmuje demontaż zwodów poziomych nienaprężanych instalacji odgromowej oraz montaż instalacji odgromowej oraz dodanie niezbędnego punktu uziemienia. Wykonawca uzyska wszelkie niezbędne zgody na realizację prac, objętych przedmiotem zamówienia, w tym w szczególności zgody właścicieli terenu sąsiadującego z budynkiem Zamawiającego.
Szczegółowy zakres robót został ujęty w części projektowej oraz przedmiarowej, stanowiących opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 11 do SWZ):
a) Projekt budowlano-wykonawczy instalacji ochrony odgromowej;
b) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz dokumentacją projektową oraz Załącznik nr 9 do SWZ – Wzór umowy.
W ramach niniejszego zamówienia przewiduje się wykonanie instalacji odgromowej na dachu, wykonanie instalacji odgromowej na ścianach budynku, wykonanie instalacji uziemiających.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312310-3 - Ochrona odgromowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |