Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa
GMINA PUŁAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00161662
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00161662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 09:59
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41b0dea7-bc92-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7162801248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00161662 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PUŁAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dęblińska 4
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 887-41-21
1.5.8.) Numer faksu: 81 887-41-22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pulawy.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41b0dea7-bc92-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018125/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa” w formule „zaprojektuj – wybuduj”.
Zakres przedmiotu zamówienia m. in. obejmuje:
• przygotowanie koncepcji rozwiązania sytuacyjnego i konstrukcyjnego poszczególnych dróg oraz uzyskanie akceptacji Zamawiającego;
• opracowanie materiałów do wniosku o uzyskanie Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) i uzyskaniem ww. decyzji w imieniu Zamawiającego;
• wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z wszelkimi niezbędnymi wymaganymi prawem uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi;
• opracowanie wniosku wraz z załącznikami o uzyskanie decyzji ZRID;
• uzyskanie decyzji ZRID w imieniu Zamawiającego z rygorem natychmiastowej wykonalności dla każdego zadania wyszczególnionego poniżej z osobna;
• wybudowanie dróg;
• uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie;
• oddanie do użytkowania wybudowanych dróg.
Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie gminy Puławy, powiat Puławski, województwo lubelskie i dotyczy „Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa".
Inwestycja składa się z czterech zadań, to jest:
• ZADANIE 1 – ulica Klonowa, długości ok. 0,60 km, od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 874 do skrzyżowania z ulicą Akacjową
• ZADANIE 2 – ulica Akacjowa, długości ok. 0,50 km, od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 874 do skrzyżowania z ulicą Klonową
• ZADANIE 3 – ulica Ogrodowa, długości ok. 0,24 km, od skrzyżowania z ulicą Akacjową do skrzyżowania z ulicą Długą
• ZADANIE 4 – ulica Długa, długości ok. 0,73 km, od skrzyżowania z ulicą Podgórną do skrzyżowania z ulicą Grabową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 3 500 000,00 zł. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania w dniu 22.04.2022 r. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Ze względu na okoliczność, iż w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta, postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |