Organizacja i przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w ramach realizacji projektu "Stawiam na swoją przyszłość zawodową"
Powiat Radziejowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00161918
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-17 11:03
- Lokalizacja
- Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8891491327
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
8 przyznanych
FUNDACJA WIEDZA UMIEJĘTNOŚĆ ROZWÓJGorlice, PL
13 140 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
13 100 PLNMAREK STARCZEWSKINakło nad Notecią, PL
44 400 PLNMAREK STARCZEWSKINakło nad Notecią, PL
8000 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
5700 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
48 300 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
15 120 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
14 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.