Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowościach: Łapsze Niżne, ul. Długa, Czorsztyn, ul. Wronina, Waksmund, ul. Nadwodnia, Waksmund, ul. Sportowa

PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00162026
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00162026/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-17 11:30
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d1e0bb0-b656-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
7352532366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00162026 z dnia 2022-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowościach: Łapsze Niżne, ul. Długa, Czorsztyn, ul. Wronina, Waksmund, ul. Nadwodnia, Waksmund, ul. Sportowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492916321

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Tysiąclecia 35 A

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ppk@ppkpodhale.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppkpodhale.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowościach: Łapsze Niżne, ul. Długa, Czorsztyn, ul. Wronina, Waksmund, ul. Nadwodnia, Waksmund, ul. Sportowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d1e0bb0-b656-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162026

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113706/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 6/DI/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi wykonanie modernizacji przepompowni ścieków w miejscowościach:
Łapsze Niżne, ul. Długa, Czorsztyn, ul. Wronina, Waksmund, ul. Nadwodnia, Waksmund, ul. Sportowa

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 22 kwietnia 2022 roku dokonał otwarcia ofert. W prowadzonym postępowaniu złożono 1 ofertę. Kwota najkorzystniejszej oferty jest wyższa od kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający na dzień 28.04.2022 roku nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty
2022-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane