,,Świadczenie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej w 2022 r. w ramach programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - edycja 2022”
Gmina Dobczyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00162148
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-17 11:51
- Lokalizacja
- Dobczyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6811004443
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
11 przyznanych
Roksana KulmaDobczyce, PL
10 800 PLNAgnieszka DziewońskaRaciechowice, PL
10 800 PLNJoanna GłucTrzemeśnia, PL
10 800 PLNAnna IwanowskaRaciechowice, PL
25 200 PLNMonika PopekDobczyce, PL
10 800 PLNRadosław BaranMyślenice, PL
10 800 PLNMałgorzata StrzałkaDobczyce, PL
7200 PLNDorota DaciwDobczyce, PL
7200 PLNKatarzyna SzewcDobczyce, PL
25 200 PLNAgata HebdaDobczyce, PL
21 600 PLNJadwiga Jamka-SurmaRaciechowice, PL
21 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.