„Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

GMINA BIELINY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00162275
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00162275/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-17 12:20
Lokalizacja
Bieliny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49494c22-bbce-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
6572398774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00162275 z dnia 2022-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIELINY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009975

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 17

1.5.2.) Miejscowość: Bieliny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-004

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41-30-25-094

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@bieliny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieliny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49494c22-bbce-11ec-9f44-6e63702cb2f7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49494c22-bbce-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162275

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007322/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Bieliny jak nowe-rewitalizacja miejscowości gminnej - Etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze srodków Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020 Oś priorytetowa Rozwój miast Działanie Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich w ramach projektu Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122802/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Opracowanie dokumentacji projektowych - zamiennych w ramach Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz z uzyskaniem zezwolenia na rozpoczęcie wykonania robót budowlanych (zmiany uzyskanego przez Inwestora pozwolenia na budowę) oraz wszystkich innych decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych dla zrealizowania zadania inwestycyjnego w tym wykonanie i zatwierdzenie aktualizacji projektu stałej organizacji ruchu oraz wykonanie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu wraz z oznakowaniem robót.
b) Wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, a w tym m.in.:
• wykonanie drogi dojazdowej do parkingu od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego;
• wykonanie drogi dojazdowej pomiędzy starym i nowym cmentarzem;
• wykonanie chodnika przyjezdniowego;
• wykonanie zjazdów na pola;
• wykonanie zjazdów na posesje;
• wykonanie zjazdu na stary cmentarz;
• wykonanie parkingu o nawierzchni asfaltowej na około 31 miejsc postojowych z drogą manewrową;
• wykonanie odwodnienie parkingu, dróg i chodników projektowaną kanalizacją deszczową;
• wykonanie oświetlenie drogi oraz parkingu;
• wykonanie sieci wodociągowej;
• wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej;
• wykonanie przebudowy lub zabezpieczenie kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod i nadziemnej (sieci energetycznych, teletechnicznych, wodociągowych i kanalizacji sanitarnej)
c) Sprawowanie nadzoru autorskiego.
d) Zawiadomienie właściwego organu o zakończeniu robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając zgodnie z art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) Zamawiający Gmina Bieliny zawiadamia, że na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: „Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn. Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II.
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane