Dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu bus 6-osobowy o podwyższonych parametrach w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00674815
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00674815/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-27 13:56
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5cd5852-4362-4db0-b640-cf2ecdaaf250
Identyfikator
8510309692
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikoweMinibusy

Wykonawcy

1 przyznane

AUTO FRELIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAToruń, PL · lot 0
579 002,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674815 z dnia 2024-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu bus 6-osobowy o podwyższonych parametrach w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810903040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Małopolska 47

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-515

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 47 78 11 404

1.5.8.) Numer faksu: 47 78 11 477

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@sc.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zachodniopomorska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1031567

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu bus 6-osobowy o podwyższonych parametrach w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5cd5852-4362-4db0-b640-cf2ecdaaf250

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674815

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103710/59/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.32 Dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu bus 6-osobowy o podwyższonych parametrach w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ-2380-134/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 471544,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu bus 6-osobowy o podwyższonych parametrach w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
2. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone
w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również:
- marki, modelu, roku produkcji pojazdu;
- maksymalnej mocy netto silnika (w KW);
- maksymalna pojemność skokowa pojazdu (cm³);
- napęd na cztery koła;
- dodatkowe ogrzewanie (wodne lub elektryczne);
- zawieszenie samopoziomujące;
- gwarancja na pojazd bazowy bez limitu kilometrów;
- gwarancja na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu bez limitu kilometrów;
- gwarancja na zewnętrzne powłoki lakiernicze, korozję poszyć zewnętrznych oraz szkieletu nadwozia
i podwozia jak również pęknięć konstrukcji;
- gwarancja na zabudowę i uprzywilejowanie w ruchu.
4. Zamawiający wymaga, aby dostarczony pojazd w ramach umowy był fabrycznie nowa wyprodukowana
w roku 2024/2025, wolna od wad technicznych i prawnych, dopuszczona do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będące przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia.
5. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres)
dla zaproponowanej łodzi na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
7. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
8. Główny kod CPV 34100000-8, opis CPV pojazdy silnikowe;
Dodatkowy kod CPV 34114400-3, opis CPV minibusy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 579002,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 579002,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 579002,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto Frelik Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 871680167

7.3.3) Ulica: Szosa Chełmińska 214

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 579002,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy