Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie i Szkoły Filialnej w Udryczach, Gmina Stary Zamość w 2025 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA NAMYSŁOWSKIEGO W WIERZBIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00674819
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00674819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-27 13:57
Lokalizacja
Wierzba, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7836c450-9bae-45bc-8346-119b0e58edad
Identyfikator
9222472922
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

CATERINGOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "JAGIENKA"Zamość, PL · lot 0
404 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674819 z dnia 2024-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie i Szkoły Filialnej w Udryczach, Gmina Stary Zamość w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA NAMYSŁOWSKIEGO W WIERZBIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000645607

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Wierzba

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-417

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spwierzba.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spwierzba.szkolnastrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7836c450-9bae-45bc-8346-119b0e58edad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie i Szkoły Filialnej w Udryczach, Gmina Stary Zamość w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7836c450-9bae-45bc-8346-119b0e58edad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00218748/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie i Szkoły Filialnej w Udryczach, Gmina Stary Zamość w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597031

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.P.26.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu - przygotowanie i dostawa wyżywienia dla:
Uczniów Szkoły Podstawowej im Karola Namysłowskiego w Wierzbie w liczbie 180 dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym,
Uczniów Szkoły Filialnej w Udryczach w liczbie 6 dzieci.

1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a. przygotowanie i dostawę trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, obiad dwudaniowy (zupa i drugie danie oraz kompot + świeży owoc) i podwieczorek dla dzieci oddziałów przedszkolnych uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Wierzbie w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyjątkiem przerw w nauce dla grupy maksymalnie 90 dzieci.
b. przygotowanie i dostawę obiadu dwudaniowego (zupa i drugie danie oraz kompot) dla dzieci w wieku szkolnym uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Wierzbie w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyjątkiem przerw w nauce dla grupy maksymalnie 90 dzieci.
c. przygotowanie i dostawę obiadu dwudaniowego (zupa i drugie danie oraz kompot) dla dzieci w wieku szkolnym uczęszczających do Szkoły Filialnej w Udryczach w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. z wyjątkiem przerw w nauce dla grupy maksymalnie 6 dzieci.

1.1. Rodzaj posiłków:
dla przedszkola:
a) śniadanie stanowić mogą: min. zupa mleczna, płatki mlekiem, jogurt, kanapki z masłem, wędliną, serem, jajkiem, pasztetem, oraz napój w postaci kompotu lub herbaty
b) pierwsze danie o pojemności nie mniejszej niż 250 gram: - zupa podana ze świeżym pieczywem, makaronem, ryżem lub kaszą
c) drugie danie o gramaturze nie mniejszej niż 280 gram: - ziemniaki/kasza/ryż/makaron (100 g) - mięso/ryba (80 g) - surówka (100 g) dopuszcza się również na drugie danie: pierogi, naleśniki, kopytka, krokiety itp.
Zamawiający wymaga, aby w ciągu tygodnia drugie danie obejmowało:
3 razy danie mięsne, 1 danie jarskie (pierogi, naleśniki, kopytka, makaron itp.), 1 danie rybne. Zamawiający nie dopuszcza dań rybnych z przetworzonej ryby. Dopuszczalne jest jedynie dania zawierające filet rybny.
d) Kompot + świeży owoc do obiadu
e) Podwieczorek powinien być przygotowany bez użycia białego cukru i wysoko przetworzonych produktów uwzględniający sezonowe owoce np. galaretka, kisiel z owocami, jogurt.
dla uczniów klas I-VIII
a) pierwsze danie o pojemności nie mniejszej niż 300 gram: - zupa - zupa podana ze świeżym pieczywem, makaronem, ryżem lub kaszą.
b) drugie danie o gramaturze nie mniejszej niż 400 gram: - ziemniaki/kasza/ryż/makaron (200 g) - mięso/ryba (100 g) - surówka (100 g)
dopuszcza się również na drugie danie: pierogi, naleśniki, kopytka, krokiety itp.
Zamawiający wymaga, aby w ciągu tygodnia drugie danie obejmowało:
3 razy danie mięsne, 1 danie jarskie (pierogi, naleśniki, kopytka, makaron itp.), 1 danie rybne. Zamawiający nie dopuszcza dań rybnych z przetworzonej ryby. Dopuszczalne jest jedynie dania zawierające filet rybny.
c) kompot do obiadu

1.2 Wykonawca przedstawi Zamawiającemu do akceptacji projekt menu na każdy miesiąc z przynajmniej 5-dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający w terminie 1 dnia dokona akceptacji menu lub zgłosi uwagi, które Wykonawca ma obowiązek uwzględnić. Zamawiający nie dopuszcza, żeby ciągu 1 tygodnia wystąpiła powtarzalność tego samego rodzaju posiłku.
1.3 Posiłki będą dostarczane do szkół w termosach od poniedziałku do piątku w godzinach:
- 9.00 – 9:10 śniadanie dla dzieci oddziałów przedszkolnych
-10:10-10:30 obiad dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i szkolnych oraz podwieczorek dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Kaloryczność każdego posiłku stanowiącego pierwsze danie (zupa) nie powinna być mniejsza niż 150 kcal zaś kaloryczność każdego posiłku stanowiącego drugie danie nie powinna być mniejsza niż 500 kcal.

Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia lub zwiększenia liczby dożywianych osób w zależności od potrzeb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 404250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410310,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 404250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cateringowa Spółdzielnia Socjalna "Jagienka"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223048534

7.3.3) Ulica: ul. Lwowska 30/50

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 404250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31
2024-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi