Budowa placu integracji społeczno-kulturowej w Korytowie A.
Gmina Radziejowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00162670
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00162670/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 13:32
- Lokalizacja
- Radziejowice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4108b5c5-63d0-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8381426414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00162670 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu integracji społeczno-kulturowej w Korytowie A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radziejowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148414
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kubickiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Radziejowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-325
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@radziejowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziejowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu integracji społeczno-kulturowej w Korytowie A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4108b5c5-63d0-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162670
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011353/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa placu integracji społeczno-kulturowej w Korytowie A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Budowa placu integracji społeczno – kulturowej w Korytowie A” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00329922/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.15.2021.DJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa placu integracji społeczno-kulturowej w Korytowie A w gminie Radziejowice
Realizacja zadania obejmuje m.in:
1) budowę placu zabaw dla dzieci
2) budowę altany ogrodowej oraz wiaty handlowej
3) dostawę i montaż obiektów małej architektury (stojak na rowery, ławki z oparciem i bez oparcia, kosze na śmieci, stół do gry w szachy),
4) dostawę i montaż siłowni zewnętrznej (narciarz, wyciąg górny + wyciskanie siedząc, wioślarz, wahadło+ biegacz+ twister)
5) dostawę i montaż oświetlenia solarnego.
2. Część przedmiotu zamówienia realizowana jest ramach projektu p.n. „Budowa placu integracji społeczno – kulturowej w Korytowie A”, na realizację którego Gmina Radziejowice otrzymała pomoc finansową w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.
3. Wykonawca w ramach niniejszego zamówienia zapewni pełną obsługę geodezyjną inwestycji, w tym wytyczenie i inwentaryzację powykonawczą.
4. Szczegółowy zakres robót, w tym wymagania dotyczące jakości materiałów oraz wykonania robót zawarte są w Dokumentacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 7 SWZ, na którą składają się w szczególności:
1) Projekt budowlany;
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB);
3) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928210-3 - Wiaty drewniane
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Działając na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ustawy Pzp (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) Zamawiający unieważnił postępowanie prowadzone w trybie procedury podstawowej wariant 1 pn.: „Budowa placu integracji społeczno-kulturowej w Korytowie A”.Uzasadnienie: cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |