Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Radziejowice - etap II

Gmina Radziejowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00162702
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00162702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-17 13:38
Lokalizacja
Radziejowice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50b59bd6-a5dc-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8381426414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyPrzebudowa budynkówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00162702 z dnia 2022-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Radziejowice - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radziejowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kubickiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Radziejowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-325

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@radziejowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziejowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Radziejowice - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50b59bd6-a5dc-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036453/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w m. Radziejowice-etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090576/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2.2022.DJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Radziejowice – etap II.
2. Inwestycja obejmuje w szczególności m.in:
1) przebudowę i termomodernizację budynku Stacji Uzdatniania Wody SUW;
2) zmianę technologii uzdatniania wody wraz z wprowadzeniem nowych rozwiązań technologicznych (automatyzacja pracy SUW), przebudowę instalacji kanalizacji w obrębie fundamentu budynku SUW;
3) przebudowę instalacji sanitarnych w budynku SUW, wymianę złóż filtracyjnych, zmianę średnicy przewodu wodociągowego pomiędzy SUW a siecią wodociągową.
4) wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem terenu, utwardzeniem dojścia i dojazdów oraz wymianą ogrodzenia.
3. Zamówienie współfinansowane jest z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45262700-8 - Przebudowa budynków

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ustawy Pzp (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) Zamawiający unieważnił postępowanie prowadzone w trybie procedury podstawowej wariant 1 pn.: „Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Radziejowice - etap II”.
Uzasadnienie: wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.

Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 Pzp odrzucił ofertę Wykonawcy PUPH Benerat
i Syn s.c., 26-600 Radom, ul. Żytnia 4
Uzasadnienie: Wykonawca wniósł wadium w sposób nieprawidłowy. Wadium zostało wniesione po terminie składania ofert.

Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 Pzp odrzucił ofertę Wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne „KERAM” Marek Cwalina, 19-200 Grajewo, ul. Sadowa 40
Uzasadnienie: Wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
2022-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane