Modernizację Stadionu Lekkoatletycznego w Kielcach przy ul. L. Drogosza 1 – obiekt certyfikowany
Gmina Kielce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00162809
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00162809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 14:00
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-777fdf57-9fa2-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6572617325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00162809 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizację Stadionu Lekkoatletycznego w Kielcach przy
ul. L. Drogosza 1 – obiekt certyfikowany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260762197
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żytnia 1
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-018
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.kielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mosir.kielce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizację Stadionu Lekkoatletycznego w Kielcach przyul. L. Drogosza 1 – obiekt certyfikowany
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-777fdf57-9fa2-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018774/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Modernizacja Stadionu Lekkoatletycznego w Kielcach przy ul. L. Drogosza 1 – obiekt certyfikowany”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080510/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOSiR/ZP/II RB/2.26/I/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6236874,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia dotyczy roboty budowlanej polegającej na przebudowie stadionu lekkoatletycznego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą istniejącego stadionu MOSiR Kielce, w tym:
- Budowa bieżni rozgrzewkowej o długości 150 m i szerokości 4,93 m i nawierzchni syntetycznej,
- przebudowa bieżni okrężnej wraz z zakolami oraz wymianą nawierzchni sportowej bieżni,
- przebudowa instalacji oświetleniowej ( zalicznikowej) polegającej na wymianie słupów oświetleniowych, zmianie lokalizacji słupów oraz montażu dodatkowych 10 sztuk słupów.
- wykonanie panelowego ogrodzenia obiektu o długości 148,8 m wraz z 2 bramami i 3 furtkami.
Kategoria obiektu: III – wg. PZLA
Zamówienie obejmuje wykonanie obiektu, który przystosowany będzie do rozgrywania pełnego zakresu sportów lekkiej atletyki, tj. biegi, skok wzwyż, skok o tyczce, skok w dal i trójskok, pchnięcie kulą, rzut dyskiem i młotem, rzut oszczepem.
W zakresie lekkiej atletyki na obiekcie będzie można rozgrywać zawody lekkoatletyczne rangi Mistrzostw Polski seniorów, U23, U20 i U18, mityngi międzynarodowe, mistrzostwa Europy U23, U20, U18, w wielobojach i w biegu na 10 000m we wszystkich kategoriach oraz mityngów ogólnopolskich w wybranych konkurencjach o kategorii III z certyfikowaną przez WA nawierzchnią syntetyczną, umożliwiającą rozgrywanie imprez lekkoatletycznych.
Roboty obejmą wykonanie bieżni lekkoatletycznej, która spełniać ma wymogi WA/IAAF i PZLA w zakresie rozgrywania pełnego programu konkurencji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7596121,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7849578,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7596121,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAMEX Obiekty Sportowe S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 017270901
7.3.3) Ulica: ul. Rydygiera 8/3a
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Na etapie składania ofert wykonawca oświadczył, że nie zna podwykonawcy, ale części które powierzy podwykonawcom to: roboty elektryczne, ogrodzenia, roboty ogólnobudowlane
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7596121,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-01-31| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |