Termomodernizacja budynku basenu wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii przy PZS nr 2 w Pszczynie, ul. Szymanowskiego 12
Powiat Pszczyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00162912
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00162912/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 14:19
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-331e453f-9e1b-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6381800082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00162912 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku basenu wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii przy PZS nr 2 w Pszczynie, ul. Szymanowskiego 12
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pszczyński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku basenu wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii przy PZS nr 2 w Pszczynie, ul. Szymanowskiego 122.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-331e453f-9e1b-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162912
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011398/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku basenu wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii przy PZS nr 2, im. Karola Miarki w Pszczynie, ul. Szymanowskiego 12
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Termomodernizacja budynku basenu wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. K.Miarki w Pszczynie, ul. Szymanowskiego 12” umowa nr UDA-RPSL.04.03.01-24-0B7E/20-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080408/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3359054,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamówienia wyodrębnia się m.in. poniższe roboty budowlane:
I. Roboty rozbiórkowe, w tym usunięcie płyt eternitowych z dachu około 738m2
II. Roboty murarskie, konstrukcyjne, wykończeniowe:
1. Uzupełnienie tynków - około 492m2
2. Termomodernizacja ścian - około 1739m2
3. Docieplenie i pokrycie dachu - około 738m2
4. System asekuracyjny na dachu 1 kpl.
5. Naprawa konstrukcji stalowej dachu
6. Wymiana fasady aluminiowej - około 135m2
7. Wymiana drzwi 5 szt., okien - około 5m2
8. Wykonanie sufitów GK - około 116m2
9. Wymiana sufitu podwieszanego stalowego - około 670m2
10. Malowanie ścian i sufitów – około 1555m2
III. Roboty instalacyjne:
1. Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z 4kpl. central wentylacyjnych,
2. Wykonanie instalacji odgromowej,
3. Wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego,
4. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku 1 kpl.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4,4a,4b, 4c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4645145,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5396924,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4645145,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BEN-BUD Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BEN-BUD Janusz Benisz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6511400815
7.3.3) Ulica: Gajowa
7.3.4) Miejscowość: Żory
7.3.5) Kod pocztowy: 44-240
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4645145,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 330 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |