Zakup benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw do pojazdów, maszyn i urządzeń będących własnością ZGK
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00674867
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00674867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-27 14:07
- Lokalizacja
- Lipsk, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6848f6d8-d132-41ba-bd85-f8ab6176665d
- Identyfikator
- 8461008222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00674867 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw do pojazdów, maszyn i urządzeń będących własnością ZGK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790172999
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stolarska 3
1.5.2.) Miejscowość: Lipsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-315
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgklipsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lipsk.pl/index.php/2015-08-13-10-23-14/2015-08-13-10-29-12
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw do pojazdów, maszyn i urządzeń będących własnością ZGK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6848f6d8-d132-41ba-bd85-f8ab6176665d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00674867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075087/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw do pojazdów i urządzeń będących własnością ZGK w Lipsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666790
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zakład Gospodarki Komunalnej prowadził postępowanie o udzielenie zamówienia na zakup benzyny bezołowiowej w trybie podstawowym na podst. art. 275 pkt 1 ustawy. W wyżej wymienionym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, więc zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4807,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup benzyny bezołowiowej 95 w ilości 800 l według norm określonych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015r. poz. 1680).
Z uwagi na brak możliwości magazynowania benzyny bezołowiowej , tankowanie pojazdów, maszyn i urządzeń odbywać się będzie sukcesywnie, wg aktualnych potrzeb Zamawiającego.
Stacja paliw musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 12 km.
Odbiór benzyny będzie odbywać się bezgotówkowo. Wykonawca przy każdym tankowaniu wystawi dokument wz, który zawierać będzie : datę tankowania , rodzaj i ilość pobranego paliwa, cenę jednostkową jednego litra paliwa z uwzględnieniem upustu, podpis osoby pobierającej.
Wykonawca wystawi fakturę za pobranie paliwa na prośbę Zamawiającego ale nie rzadziej niż raz w miesiącu.
Oferowana przez wykonawcę cena paliwa obowiązuje na dzień złożenia oferty. Dopuszcza się zmianę cen paliw tylko w zakresie zmian cen produktu producenta.
Zmiana ilości zamówienia w górę lub w dół nie powoduje zmiany ceny jednostkowej. Wielkość zamówienia określona powyżej jest wielkością określającą szacowaną ilość dostaw oraz określa wielkości, na podstawie których Dostawcy zobowiązani są obliczyć cenę swojej oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4952,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROL - BUD Toczyłowscy Michalczuk Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461541212
7.3.3) Ulica: Pusta
7.3.4) Miejscowość: Lipsk
7.3.5) Kod pocztowy: 16-315
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4952,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |