Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych - Segment A i D przy ul. Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim wraz z niezbędną infrastrukturą
Aleksandrowski Program Mieszkaniowy Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00163292
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00163292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 18:51
- Lokalizacja
- Aleksandrów Łódzki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-926a15f5-c190-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7322201469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00163292 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych - Segment A i D przy
ul. Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim wraz z niezbędną infrastrukturą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Aleksandrowski Program Mieszkaniowy Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387575746
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 28/30
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-070
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@apm-al.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.apm-al.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/apm_al1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych - Segment A i D przyul. Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim wraz z niezbędną infrastrukturą
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-926a15f5-c190-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00163292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130476/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych - Segment A i D przy ul. Sobieskiego w Aleksandrowie Łódzkim wraz z niezbędną infrastrukturą”.
Zamierzeniem budowalnym jest:
Budowa 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z instalacjami wewnętrznymi (budynek A i budynek D z 4 budynków ujętych w projekcie)
budowa altany śmietnikowej
zewnętrznej instalacji elektroenergetycznej nn, w tym oświetlenia zewnętrznego oraz instalacji teletechnicznej,
prefabrykowanych ścianek oporowych i ogrodzenia oraz wolnostojącej ściany oddzielania przeciwpożarowego,
utwardzeń terenu, w tym 16 miejsc postojowych dla samochodów osobowych
montaż obiektów małej architektury między innymi 1 plac zabaw
Zakres robót w szczególności obejmuje:
roboty ogólnobudowlane
roboty sanitarne
roboty elektryczne
zagospodarowanie terenu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |