„Remont cząstkowy nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych Gminy Jarosław”
Gmina Jarosław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00163310
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00163310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-17 21:07
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cd67ebe-c6f9-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7922032621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00163310 z dnia 2022-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont cząstkowy nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych Gminy Jarosław”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jarosław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piekarska 5
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 624 86
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ug.jaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jaroslaw.samorzad.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jaroslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont cząstkowy nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych Gminy Jarosław”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cd67ebe-c6f9-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00163310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016995/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont cząstkowy nawierzchni utwardzonych na drogach Gminnych, Gminy Jarosław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139970/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 121576,39
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Remont cząstkowy nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych.
Zakres remontu cząstkowego nawierzchni utwardzonych na drogach gminnych, dla całego zamierzenia robót na terenie Gminy Jarosław w 2022 r.:
wykonanie remontów cząstkowych, wyboje, ubytki, odbicia o głęb. do 4 cm, mechanicznie, remonter ciśnieniowy,
wraz z oczyszczeniem miejsc z kurzu, zanieczyszczeń oraz odstających i wykruszających się wyboi,
remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych, wycięcie uszkodonych miejsc, rozścielenie mieszanki mineralno-bitumicznej w 1-2 warstwach.
Zestawienie:
Sołectwo:
Morawsko
- 1 zest.
Munina
- 1 zest.
Tuczempy
- 1 zest.
3 zestawy remonterów - 360 m2
Naprawa nawierzchni: 149,86m2
Zgoda
Sobiecin
Koniaczów
- 1 zest.
Surochów
Makowisko
- 1 zest.
2 zestawy remonterów - 240 m2
2a Naprawa nawierzchni: 80,36m2
Sołectwo:
Pełkinie
- 1 zest.
Wólka Pełkińska
Wola Buchowska
- 1 zest.
Kostków
- 1 zest.
3 zestawy remonterów – 360 m2
Naprawa nawierzchni: 158,84m2
12.2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 10 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 8 do SWZ.
12.3. Wymagania (obowiązki) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących - załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zaoferowane cena przekraczała kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138693,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138693,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |