Remonty cząstkowe chodników na terenie miasta Marki

Gmina Miasto Marki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00164287
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00164287/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-18 09:28
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb7519bf-c0bb-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
1251622308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00164287 z dnia 2022-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe chodników na terenie miasta Marki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95

1.5.2.) Miejscowość: Marki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marki.logintrade.net/zapytania_email,82888,945d403f112cd12685378aaefbad0ff0.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe chodników na terenie miasta Marki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb7519bf-c0bb-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164287

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028821/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie remontów chodników

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128267/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.34.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje prace polegające na wykonaniu remontów cząstkowych chodników.
Zakres prac oraz warunki jej wykonania zostały określone w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i w formularzu ofertowym stanowiących załącznik nr 2 do SWZ oraz integralną część SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając zgodnie z art. 260 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 poz. 1129 ze zm.), zawiadamia o unieważnieniu postępowania prowadzonego w trybie podstawowym remonty cząstkowe chodników na terenie miasta Marki na podstawie art. 255 ust.1 pkt 3.
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z zapisami art. 255 ust. 1 pkt. 3) ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta wykonawcy Planeta Recykling Sp. z o.o. ul. Zdziarska 21, 03-289 Warszawa przekracza budżet jaki Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Biorąc pod uwagę powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 pkt. 3).
2022-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane