Budowa świetlicy przy ul. Ogrodowej 9 w miejscowości Głosków Letnisko wraz z dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku i prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie (...)
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00164343
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00164343/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 09:35
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56f07e89-bbbc-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00164343 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy przy ul. Ogrodowej 9 w miejscowości Głosków Letnisko wraz z dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku i prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa świetlicy przy ul. Ogrodowej 9 w miejscowości Głosków Letnisko wraz z dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku i prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56f07e89-bbbc-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164343
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035021/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Świetlica przy ul. Ogrodowej 9 w miejscowości Głosków Letnisko.
1.1.20 Świetlica przy ul. Ogrodowej 9 w miejscowości Głosków Letnisko.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122025/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr 39/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku świetlicy wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, (w tym m.in. wykonanie niezbędnych rozbiórek i wycinki drzew, budowa muru oporowego, boiska, ogrodzenia i piłkochwytów, instalacji doziemnej nN, telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej, doziemnej instalacji oświetlenia terenu, instalacji wentylacji mechanicznej, instalacji gazowej, doziemnej instalacji gazowej, doziemnej instalacji kanalizacji sanitarnej, doziemnej instalacji deszczowej, szczelnego zbiornika na wody opadowe) oraz dostarczenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku i prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
przetarg został unieważnionyna podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty, tj. firmy INTER-PROFIL sp. z o.o. Ul. Puławska 111a lok 29, 02-707 Warszawa przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 3 000 000,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza wynosi 6 217 215,06 zł brutto.
| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |