AKTUALIZACJA DOKUMENTÓW STRATEGICZNYCH I PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH – AKTUALIZACJA GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI DLA MIASTA PIŁY ORAZ AKTUALIZACJA STRATEGII ROZWOJU MIASTA PIŁY DO 2035 ROKU

Gmina Piła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00164352
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-18 09:37
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7642614167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie rozwoju

Wykonawcy

2 przyznane

"LIDER PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 120 PLN
"LIDER PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 120 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.