Remont pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00164572
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00164572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 10:21
- Lokalizacja
- Pobiedziska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5551efd-bb19-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7841760842
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneNaprawa i konserwacja dachów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00164572 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000264130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kostrzyńska 23
1.5.2.) Miejscowość: Pobiedziska
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-010
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pobiedziska.szkola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pobiedziska.szkola.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5551efd-bb19-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045411/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 REMONT DACHU KOMPLEKSU EDUKACYJNO-SPORTOWEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POBIEDZISKACH
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121569/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/02/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty remontowe - DACH NAD SALĄ GIMNASTYCZNĄ wraz z prawem opcji zgodnym ze złożoną ofertą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. z dnia 18.05.2021 r. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm. dalej: PZP) z powodu tego iż, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |