BZP.271.12.2022 Wymiana stolarki okiennej w budynku Internatu Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Sączu ul. Reja 8

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00164646
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00164646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-18 10:35
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-260f1e7a-bafd-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00164646 z dnia 2022-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.12.2022 Wymiana stolarki okiennej w budynku Internatu Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Sączu ul. Reja 8

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-o-zamowieniach.html; https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miast

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.12.2022 Wymiana stolarki okiennej w budynku Internatu Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Sączu ul. Reja 8

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-260f1e7a-bafd-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122893/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 44870,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Wymiana stolarki okiennej w budynku Internatu Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Sączu ul. Reja 8”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
1. Złożono następujące oferty:
a) Oferta złożona przez Wykonawcę Martę Pyzik prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą: OKNA MIW Marta Pyzik, Piątkowa 234, 33-300 Nowy Sącz - cena złożonej oferty: 64 751,01 zł brutto.
b) Oferta złożona przez Wykonawcę Marka Adamczyka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: F.P.H.U „PROGRESS” Marek Adamczyk, ul. Wrocławska 21, 44-100 Gliwice - cena złożonej oferty: 74 500,00 zł brutto.
c) Oferta złożona przez Wykonawcę IMPULS CONTRACTOR Sp. z o.o. Sp. k, 30-348 Kraków, ul. Drukarska 7/49 - cena złożonej oferty: 78 840,00 zł brutto.
d) Oferta złożona przez Wykonawcę Romana Tylusa prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe „ELTEX” T.R. - Tylus Roman, ul. Metalowca 25, 39-460 Nowa Dęba - cena złożonej oferty: 51 045,00 zł brutto.
2. Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia: 48 460,08 zł brutto.
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
2022-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane