Remont dachu budynku Urzędu Gminy w miejscowości Długołęka ul. Robotnicza 12
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00164705
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00164705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-18 10:48
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea184c94-a69d-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00164705 z dnia 2022-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku Urzędu Gminy w miejscowości Długołęka
ul. Robotnicza 12
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=8351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku Urzędu Gminy w miejscowości Długołękaul. Robotnicza 12
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea184c94-a69d-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030809/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont dachu budynku urzędu gminy w m. Długołęka, ul. Robotnicza 12
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091310/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2022.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku Urzędu Gminy w miejscowości Długołęka, ul. Robotnicza 12, dz. nr 252/44, obręb Długołęka, gmina Długołęka, w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe,
2) Demontaż i ponowny montaż urządzeń wraz z uporządkowaniem instalacji (klimatyzatory, przewody), wyłazu dachowego, wywiewek etc.,
3) Wymiana opierzeń ogniomurów wraz z ociepleniem i zmianą kierunku spadku (do wewnątrz dachu),
4) Przygotowanie istniejącego pokrycia papowego wraz z wykonaniem warstwy rozdzielającej,
5) Docieplenie dachu płytami z wełny mineralnej,
6) Montaż membrany dachowej PCV wraz z obróbkami i wykonaniem ścieżek technologicznych
7) Montaż wpustów dachowych,
8) Remont instalacji odgromowej wraz z wykonaniem pomiarów,
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszej SWZ oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w tym:
1) dokumentacji projektowej (Załącznik nr 8 do SWZ)
2) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) (Załącznik nr 9 do SWZ)
3) przedmiarze robót (Załącznik nr 10 do SWZ),
sporządzonych przez: Usługi Inżynieryjne „MG PROJEKT” Mirosław Goleniowski ul. Strażacka 1C, 55-010 Święta Katarzyna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 06.04.2022 r. do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2022-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |