Montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania na potrzeby projektu „Udostępniamy się” realizowanego przez MOPS we Wrocławiu w ramach programu PFRON „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00440884
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00440884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-01 12:19
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e2cbaa8-a245-45e7-8261-e95e3e6f3396
Identyfikator
8961004718
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweRoboty malarskie i szklarskieRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekTynkowanieRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440884 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania na potrzeby projektu „Udostępniamy się” realizowanego przez MOPS we Wrocławiu w ramach programu PFRON „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.3.) Oddział zamawiającego: MOPS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930000260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 6

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 7822397

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpu@mops.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e2cbaa8-a245-45e7-8261-e95e3e6f3396

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania na potrzeby projektu „Udostępniamy się” realizowanego przez MOPS we Wrocławiu w ramach programu PFRON „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e2cbaa8-a245-45e7-8261-e95e3e6f3396

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014486/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wymiana drzwi wejściowych oraz montaż systemu wspomagania otwierania drzwi w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zadanie realizowane w ramach projektu Dostępna Przestrzeń Publiczna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZOB.281.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 149500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dla zadania nr 1 obejmuje:
1) dostawę i montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania wraz z oklejaniem kontrastowym drzwi,
2) demontaż i utylizację zdemontowanych drzwi oraz gruzu powstałego podczas demontażu.
3) obróbkę zamontowanych drzwi wraz z malowaniem oraz uzupełnieniem potencjalnie uszkodzonych powierzchni w trakcie demontażu.
4) demontaż i ponowny montaż elementów systemu domofonowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 określają:
1) Opis i zdjęcia drzwi – załącznik nr 6 do SWZ,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – załącznik nr 7 do SWZ,
3) Przedmiar robót (druk pomocniczy) – załącznik nr 8 do SWZ.
Roboty w ramach zadania nr 1 należy wykonać we Wrocławiu, w budynkach Zamawiającego, w następujących lokalizacjach:
1) ul. Kniaziewicza 29,
2) ul. Kamieńskiego 190,
3) ul. Strzegomska 6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45410000-4 - Tynkowanie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 135500 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dla zadania nr 2 obejmuje montaż systemów wspomagania otwierania wraz z oklejaniem kontrastowym drzwi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 określają:
1) Opis i zdjęcia drzwi – załącznik nr 6 do SWZ,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – załącznik nr 7 do SWZ,
3) Przedmiar robót (druk pomocniczy) – załącznik nr 8 do SWZ.
Roboty w ramach zadania nr 2 należy wykonać we Wrocławiu, w budynkach Zamawiającego, w następujących lokalizacjach:
1) ul. Hubska 30-32,
2) ul. Zachodnia 1-3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 14000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane